2737
2734
عنوان

فکنم در حق پسرم ظلم کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 51 پست

واااا ول کن دلت خوش باشه تو این گرونی

بعضیا هفته گردم میگیرن بیایم باهم غصه بخوریم

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اي بابا ول كن اينستا رو تو رو خدا اخه جرا بايد بزاري جرا قبلا مردم قايم ميكردن همه جيو الان مثل فلان جاي بز هر كاري ميكنيم اشكارش ميكنيم ديكه براي نكرفتن و نزاشتن عكس هم غصه ميخوري بخدا خيلي شيدايي هيج غصه اي نداري ديكه

این فکرا چیه میکنید شما سعی کنید مادر خوبی باشید ی پسر خوب تربیت کنید تحویل جامعه بدید این فکرا و این حرفا از سرتون بیرون کنید اینا همش چشمو هم چشم یکاری و بکن ک دل خودت بهش راضی باشه و از انجام دادنش کیف کنی ن اینکه این و اون چون انجام دادن منم باید انجام بدم 

2728

حالا دیگ ایقد سرکوفت نزنین .

یهو ماهگرد برا بچش دلش خاس 

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..
2740

بیخیال بابا

هر روز یه چیزی مد میشه

مگه ما دور از جون ببعی هستیم پشت بقیه راه بیفتیم.

خیلی هم مامان خوبی هستی❤

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
واقعا که بعضیا از مادری فقط اسمشو یدک میکشن جیگرم کباب شد واسه اون بچه :/    

😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2706