2737
2734
عنوان

دلم گرفته از دست شوهرم نه واسه زایمانم میاد نه بهم پول میده

| مشاهده متن کامل بحث + 1236 بازدید | 42 پست

منم شوهرم یه شهر دیگس کارش و احتمال داره نتونه واسه زایمانم برسه 

وضعمونم همچین توپ نیست ولی خداازش راضی باشه برام کم نذاشته 

انشالله خدا براتون برسونه 

خیلی ناراحت شدم واقعا سخته😔

گَهی زین به پُشت و گَهی پُشت به زین
زنگ بزن خانوادش بگو دستم خالیه میخوام زایمان کنم پول بفرستین

پیش خانوادشم با اونا زندگی میکنم دارن میبینن دیگ مادرشوهرم چند روزه تحت فشارم گذاشته که از شوهرت پول بگیر واسه زایمان

😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره رابطمون عالیه گلم پول هم داره خسیسه یکم خودش بخاد میتونه بیاد اما نمیاد 

چطور میگی رابطه عالی ولی نمیاد..

یا رابطه خوب نیست که نگرانت نیست.. یا زیادی خونسرد و بیخیاله که انقدر ریلکس میگه ندارم..

منم شوهرم یه شهر دیگس کارش و احتمال داره نتونه واسه زایمانم برسه  وضعمونم همچین توپ نیست ولی خ ...

اگ لااقل درکم میکرد اینهمه نمیسوختم بخدا ،واسه سونوگرافیام کلی دعوا داشتیم الانم واسه زایمانم ،تو اولی هم اصلا پیشم نبود سونوگرافیامو با مادرش میرفتیم اینقدر دلم میخاست مثل بقیه شوهرا بیاد سونو بچمونو ببینه یا موقع زایمان بیاد ملاقاتم😔

😘
2731
منم شوهرم یه شهر دیگس کارش و احتمال داره نتونه واسه زایمانم برسه  وضعمونم همچین توپ نیست ولی خ ...

شاید نتونه بیاد با اینکه نخواد بیاد و هر وقت شد و عشقش کشید بیادفرق میکنه..شوهر تو دوست داره بیاد ..ولی شوهر اسی دلش خوشه زنش با خانوادش میره زایمان و نگران نیست..پیش خودش لابد میگه خانوادم هستن دیگه..

اگ لااقل درکم میکرد اینهمه نمیسوختم بخدا ،واسه سونوگرافیام کلی دعوا داشتیم الانم واسه زایمانم ،تو او ...

خوب خدا خیرت بده توکه میدونستی اینجوره بازم حامله شدین چرا اخه؟

2738
اگ لااقل درکم میکرد اینهمه نمیسوختم بخدا ،واسه سونوگرافیام کلی دعوا داشتیم الانم واسه زایمانم ،تو او ...

میدونم عزیزم خیلی سخته 

منم شوهرم نیستش سونوهامو میمونم هرکدومو بتونه بیاد تاجایی میتونم عقب میندازم تا برسه 

ماهم باید درکشون کنیم چون برا ما دارن کار میکنن زحمت میکشن

ولی اینکه خرجتو نده و هزینه نکنه خیلی نامردیه انشالله به حق امام حسین رفتارش خوب بشه بخاطر بچتون لااقل 

زنی ک دستش تو جیب خودش نباشه بد بخته بخدا 

چه ربطی داره همینجا خیلی خانوما شاغلند ولی کارت حقوقشون دست شوهرشونه و جرائت ندارن ازش بگیرن 

خیلی خانومای خانه دارهم هستن که شوهرشون دور سرشون میچرخه و پول براشون خرج میکنه 

این به ذات مرد بستگی داره 

شاید نتونه بیاد با اینکه نخواد بیاد و هر وقت شد و عشقش کشید بیادفرق میکنه..شوهر تو دوست داره بیاد .. ...

نمیدونم واقعا کسی نمیدونه چی تو فکر شوهرش میگذره انشالله که خدا یه نگاهی به بچشون بکنه از این رفتارا دست بکشه 

خیلی سخته واقعا من بدونم شوهرم عمدا نمیاد دق میکنم 

دومی عزیزم خیلی بیخال و خونسرده

خیلی اینجوری سخته..

البته بگم ها.. شوهر من برعکس شوهر تو بی نهایت عجول و عصبی و.. تو اینجور چیزا شاید نگران حالم نباشه ولی اینکه کجا زایمان میکنم کی میره کی میاد چیکار میکنم نفس کشیدنهامم تحت نظارت ایشون هست و پدرمو درمیاره تو همه چی..نه شوهر من.. نه شوهر تو.. مرد نرمال و عادی هم که انگار پیدا نمیشه..

2706