2737
2734

با این که پریروز با کمک خانوادم سورپرایزش کردم براش تولد گرفتم خانوادش و فامیلشون دعوت کردم کادو بهش کاپشن چرم دادم با پول خودم بازم یکم اخلاقشو درست نمیکنه بخدا خیلیه. آدم بشو نیست. 

کسایی که تاپیکهامو میخونن میدونن چقدر با شوهرم دعوا داریم. 

امشب مراسم ختم یه فامیل بود بعد من یه خریتی قبلا کرده بودم بهش گفته بودم با پسر عمم دوست بودم (حالا هی نگید نباید میگفتی خودم میدونم چند سال پیش اشتباه کردم گفتم) 

هیچیمون نبود رفتیم اونجا و اومدیم تا اون یم خونه بهش گفتم چرا رفتی دستشویی با خودت گوشی بردی اونم با لحن بد گفت بردم که بردم و توهین کرد حالا دنبال بهانه بود سر پسر عمم و تو راهم هی بهم میگفت جزا نگاهش کردی در صورتیکه اصلا نگاهش نکردم فقط تهمت میزنه. 

بعدم شدید دعوامون شد. 

یعنی یه ذره این آدم بزرگی و پختگی نداره بچه بازی درنیار به دعوا نکشونه لحظاتمونو. یه عالمه جیغ و داد و نصف شب کیف منو پرت کرد گفت برو بیرون. منم الان بیرونم تو ماشینم 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
یا ابلفضل انقد بی غیرت از خونه انداختت بیرون؟؟؟😱😱😱😱

آره بهش که گفتم داری منو میندازی بیرون گفت آره خوش اومدی خیلی بیشعوره عوضی نفهم 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت
2738

ببخشید هااا ولی خاک برسرتون چرا فکر میکنید شوهر خیلی خوبه بابا جنس مذکر حیووووونه حیووووون بفهمید نفهمااااا...محرم اصرار قرارشون ندید حالا اگه فهمیدید اینم اخرش

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

خیلی معذرت میخوام بهش بگو این رفتار مال بچه هاست هر ادم تو زندگیش ی شور و هیجانی داشته ک ی روز تموم میشه بدشم گذشته گذشته اصلا نباید یاد آوری بشه..خیلی ببخشید بهش بگو ک تو اگ ی ذره غیرت داشتی نصف شب زنتو نمینداختی بیرون 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2706