2737
2739

من از بعضی فامیلا ب زور تحملشون میکنم.

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از شوهر خاله ام و یه داییم با ایل و تبارش و کل فامیلای پدری متننننننفرممم

😷

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست
2728

مادربزرگمو ۴سال ندیدم یه بارم زنگ نزده حال یکی از مارو بپرسه   

این را توی کله ات فرو کنکه زن ها با مردی که دوستش دارند ازدواج نمی کنند!زن وقتی دید کارد به استخوان رسیده و لازم است برای آینده اش یکی را انتخاب بکند، آن وقت می گردد و مردی را پیدا می کند که حدس می زند پدر خوب و شوهر خوبی از آب در می آید و می شود بهش تکیه کرد.فهمیدی؟وگرنه عشق حس خوشایندی است که امروز هست و فردا نیست

من از بعضیا خوشم نمیاد . در حد یک ساعت خوبن بعدش فقط اسکی میرن رو مخت .از بس فوضولن و حرفهای خاله زنکی مزخررررف 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
2738

من 

دوست دارم هیچکدومشونو نبینم حتی عیدا 

اما همیشه یه چیزی هست که باعث شه ببینمشون از همه بیشتر یه عموم و خانواده شوهرم که دایی بابامم میشن

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍