2733
2739
عنوان

برای اسباب کشی کمک فکری میخوام 😊

598 بازدید | 28 پست

تجربه اسباب کشی ندارم اگه ممکنه نکاتی که میدونید و تجربه کردید بهم بگید 

مثلا این که از کجا شروع کنم?! 

وسایل مورد نیاز (سلفون و نایلون حبابدار و کارتن و...) از کجا بخرم?

فرشا و مبلهامو اینجا بدم بشورن یا تو شهر مقصد? 

و خلاصه هرچی که بلدید بگید 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
فکری باشه فقط فیزیکی نباشه

اگه وقت داشته باشی فیزیکی هم بیای عالیه 😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط کارتون موزی بگیر براشکستنیات کارتون پودر لباسشویی واینا براچیزای دیگه .من از اشپز خونه شروع کزدم بعدشم اتاق خواب فقطم دوتا بشقاب ودوتا لیوان و دوتا قابلمه سردست گذاشتم 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

من تا حالا تجربشو نداشتم ولی بنظرم فرش و مبلتو توو مقصد بده بشورن چون ممکنه تو اثاث کشی خاک اینا بشینه باز ، مگر اینکه کاملا سلفون پیچش کنی و خیالت راحت باشه ک کثیف نمیشن

شنیدم ی شرکتایی ام هستن صفر تا صد کار اسباب کشی و بسته بندی اینا رو انجام میدن ولی تا حالا ندیدم  

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
2738

فرشو مبلا رو اگه خوب بسته بندی کنید که به نظرم همون شهر خودتون بشورید که دیگه رسیدن با خیال راحت بچینید  داخل خونه 

جمع کردنم از آشپزخونه شروع کنید کارتن هم‌کیلوییه هم میتونید از سوپریای نزدیکتون بگیرید  نایلون حباب دارو اینا رو هم از جاهایی که لوازم عمده مربوط به آشپز خونه و لوازم یه بار مصرف دارن میتونید تهیه کنید 

براظروف ک توکارتن خودشونن همه بذار توسبدای میوه،ضروف شکستنی بذار توکارتنای پفک وچیپس بنویس شکستنی باحتیاط حمل شود،سعی کن اینجا همه چی اماده شسته ببری

اللهم صل على محمد وال محمد

كارتن كه برو سوپريا بخر.سلفون و اينا هم بازار.مبلات هم شهر مقصد حتما بده بشورن. فرشها هم اونجا بده.اول از وسايل اشپزخونه شروع كن جنع كردن.با دقت و مرتب طوري بچين كه تو جابه جايي نشكنه 

يه كارتن هم وسايل دم دستيت رو بذار و روي كارتنها چيزايي كه توشهستن اسماشون رو بنويس.اون دم دستي هم تا كامل جابه جا بشي تو دستته.

ما ملت حسينيم
من تا حالا تجربشو نداشتم ولی بنظرم فرش و مبلتو توو مقصد بده بشورن چون ممکنه تو اثاث کشی خاک اینا بشی ...

ظریف بار عالیه حتی لباسارو تو کارتون چوب رختی دار میبره یخچال سایدو باز و بسته میکنه

اینجا بشورن بهتره تمیزش میبری و کارتن ما از  فروشکاه گرفتیم

برای فرش اره

ولی مبلو نمیدونم چه کنم

قبلا اومدن تو خونه مبل شستن ولی خب سالن خالی بود

الان که میخوام کلی کارتن بچینم نمیدونم مبلارو باید چکار کنم! 

ظریف بار عالیه حتی لباسارو تو کارتون چوب رختی دار میبره یخچال سایدو باز و بسته میکنه

چقد عالی

هزینه ش چقدر میشه میدونید؟

جهالت بیش از دانایی احساس سرخوشی و امنیت ایجاد می کند.
2706