2737
2734
عنوان

شوعر عصبی و دیوونه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 74 پست
دیگه وقتی اخلاقش اینجوری سعی کن خودتو تو اعصاب خوردی قرار ندی.همه چیزو بنداز گردن خوش.خدایی سخته این ...

حرصم می ده کقتی می خوام یه مساله ساده رو بهش بگم سریع فاز دعوا و کل کل بر می داره 

منم خیلی خسته ام  خیلیییی با بچه ها چطوره؟  من می ترسم بچه دار بشم دیوونه بازیش سر بچه ...

واي طفلك بچه هام 

بيشتر به خاطر اونا ميسوزم

جرات ندارن بچگي كنن همش بشين نكن حرف نزن دست نزن 

به خاطر بچه هام خيلي دعوامون ميشه ولي قلبش از سنگ ِ درست نميشه كه نميشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی خسته ام  خیلیییی با بچه ها چطوره؟  من می ترسم بچه دار بشم دیوونه بازیش سر بچه ...

توروخدا بچه دار نشو بخدا اينقدر دلم براي بچه هام ميسوزه كه حد نداره

ببين اگر قبول ميكنه ببرش دكتر ارامبخش بخوره خيلي بهتر ميشه

شوهر من كه اصلا قبول نميكنه ميگه تو مشكل داري من خوبم😭😭😭😭

2728

سلام عزیزم..

چرا انقدبحثوکش میدی من نمیدونم چ عادت زشتیه داریم توبحث میخوایم کم نیاریم..اقادیدی عصبیه ول کن حالا به هردلیلی بود بزار خودشو خالی کنه تو سکوت کن بزار خودش شرمنده شه حالا یه کلام گفت هرروز بخث دعوا فلان مرده دیگه چراانقد سخت میگیرین اخه بخدا تویه دعوا یابحث یه نفرمقصرنیست ک

نه به بلوغ که اصلا نرسیدیم  من از این حرفش که می گه ضایع اس متنفرم  بی اعتماد بنفس میاد ...

ببین گلم یه جاهایی از زندگی باید از یه سری حرفا و یه سری چیز ها بگذری تا زندگی رو به راه بشه به قول قدیمی ها یکی باید سنگ زیرین اسیاب بشه نمیگم از حقت بگذر نه اما حرفای و پوچ و بی ارزش را ندید بگیر تا شیرینی زندگیت خراب نشه بعد میبینی که چقدر همه چیز خوب میشه من نمیخوام مثل خیلی از خانوما حق را به شما یا شوهرت بدم فقط نمیخوام زندگی را برای خودت و شوهرت جهنم کنید ما یکبار به دنیا میایم و یکبارم زندگی میکنیم پس حداقل لذت ببریم از لحظه لحظه هاش

توروخدا بچه دار نشو بخدا اينقدر دلم براي بچه هام ميسوزه كه حد نداره ببين اگر قبول ميكنه ببرش دكتر ا ...

من اصلا بچه دار نمی شم اصلاااا

بچه که بیاد دعواها و مشکلات دو برابر می شه 

من خودم پیش مشاور می رم 

اونو هی ی گم برو می گه باشه ولی پست گوش میندازه ولی واقعا قرص می خواد

2738
😕😕😕😟😟😟😟

ببین چند شب پیش رفته بودم پیش مشاوره 

مشاوره گفت شنا دو تا مثل خانواده نیستید 

اومدم خونه گفتم به نظر ت تعریف خونه و خونواده چیه 

گفت خونه جاییه که ادم توش راحت باشه 

می خواستم با هم تعریف رو کامل کنیم که یه اجماعی برسم 

گفتم خوب با کی راحت باشه و کجا راحت باشه ادم ممکنه تو وافه هم راحت باشه