2410
2553
عنوان

شوعر عصبی و دیوونه 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 74 پست

شوهر منم همه براش مهمترن از خانوادش

به شدت عصبي و بددهنم هست

هر دفعه ميريم خيابون خريد يا خونه كسي تا برسيم من ميميرم و زنده ميشم 

با همه نيخواد دعوا كنه كل بندازه

بريدم از دستش

من بدبخت كه دوتاهم بچه دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم همه براش مهمترن از خانوادش به شدت عصبي و بددهنم هست هر دفعه ميريم خيابون خريد يا خونه كسي ...

دقیقا شوهر منم همینه باهاش بیرون می رم دیوونه می شم 

الان که سفریم می گم ای کاش نیومده بودم

2456

اگه بخاطر این مسائل دعوا میکنید پس خدایی نکرده اگه مشکل بزرگی براتون پیش بیاد حتما جنگ راه میندازید شرمنده اینا میگم اما شما هر دونفرتون به بلوغ فکری نرسیده ازدواج کردین 

حالا زیاد ارتیست بازی در نمیاوردی سریع میگرفتی جمعش میکردی شما که میدونی ادم عصبیه خودت پیشگیری کن ک ...

خودش ۳ تا عکس از من گرفت یکی از یکی زشت تر 

خواستم به عکس خوب بگیرم ازش

2714
شوهرت دقیقا اخلاق من رو داره منم خیلی عجولم در عوضش همسرم خیلی متین و صبوره توهم سعی کن نقطه ی مقابل ...

خدا رو شکر من خیلی متین نیستم 

منم با سریعم 

ولی دیگه اون خیلی عجوله خیلیییی

مثلا داريم ميريم بيرون گوشيشو جا ميذاره خونه بدو بيراه ميده به ما كه شما حواس نميذاريد برا ادم و از اين حرفا

هر اتفاقي هم ميافته ميندازه گردن من 

بخدا جرات ندارم اظهار نظر كنم همش ميگم هرچي خودت ميخواي هركاري خودت ميگي تازه اينجوري هم ميكم اگر چيزي بشه بازم ميگه تو گفتي تقصير تو بود و فلان

خيلي خسته ام از دستش خيلي

اگه بخاطر این مسائل دعوا میکنید پس خدایی نکرده اگه مشکل بزرگی براتون پیش بیاد حتما جنگ راه میندازید ...

نه به بلوغ که اصلا نرسیدیم 

من از این حرفش که می گه ضایع اس متنفرم 

بی اعتماد بنفس میاد تو نظرم

خودش ۳ تا عکس از من گرفت یکی از یکی زشت تر  خواستم به عکس خوب بگیرم ازش

دیگه وقتی اخلاقش اینجوری سعی کن خودتو تو اعصاب خوردی قرار ندی.همه چیزو بنداز گردن خوش.خدایی سخته این اخلاق خیلی زجر اوره ولسه هر چیزی یا اخم میکنن یا کل کل میکنن😐😐😐😐

بهترین نیستم اما خودمم
مثلا داريم ميريم بيرون گوشيشو جا ميذاره خونه بدو بيراه ميده به ما كه شما حواس نميذاريد برا ادم و از ...

منم خیلی خسته ام 

خیلیییی

با بچه ها چطوره؟ 

من می ترسم بچه دار بشم دیوونه بازیش سر بچه زیاد بشه

2706