2733
2739
عنوان

میشه هر کی هر چقد اطلاع داره کمکم کنه ؟؟؟؟خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 217 پست
اره فردا و پس فردا ک تعطیله شوهرم خونس نمیتونم کاری بکنم  یکشنه پامیشم ی خاکی میریزم تو سرم&nb ...

آره ولی حتما پیش وکیل خانواده برو .کسی که کارش مهریه باشه نه مثلا چیزا دیگه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی نزاربفهمه رامش کن توقیف اموال بگیر بعدش اموالش توقیف کن بندازش بیرون با یدونه یدونه سکه دادن تو۳ ...

اره ب اونجا برسه ک بدبختش کنم طلاق هم میده مطمئنم 

میدونم اذیتم میکنه وای ارزششو داره ک ب بدبختی بیوفته 

دلم خنک میشه 

اره میتونی از خونه بیرونش کنی درخواست نفقه جاریه بدی درخواست مهریه ام بدی ک دوسه ماه طول میکشه&nbs ...

دعا کن واسم من ی ادم تنهام میخوام رو پای خودم واستام حقمو بگیرم ازش عمری ک ازم تلف کردو اذیتایی ک کردو بگیرم ازش 

2728
عزیزم یکم صبر کن وقتی دونفر زیر یه سقف میرن از دوتا خانواده متفاوت با دوتا فرهنگ مختلف حداقل 5 سال ط ...

این ادم عوضش بشو نیست ۵ساله از زمان دوستیمون تا عقد و ازدواج میگذره

خیلی تلاش کرد ها ولی نمیتونه چون از اول بچگی تو بدترین شرایط ممکن بزرگ شده 

شرایط زندگیش ازش ی ادم عصبی دیونه عقده ای ساخته ی ادم نمک نشناس از بچگی اینجوری بوده اخلاقاش تو گوشت و خونشه تغییر نمیکنه تا ابد همینه 

یا باید بسوزم و بیازم پاش یا راهمو جدا کنم و ولش کنم تو همون لجنی ک از اول بوده

خب اونا ک فاکتورشو داشتی برا خودته.اونا هم پولشو خودت دادی ولی فکتورش ب اسمت نیست شاهد ببری بازم واس ...

مشکلات خیلی زیاده خیلی زیاد 

کلیتش اینکه ادم عصبییه فحاشه عقده داره از عالم ادم  ب خاطر شرایط بد بچگی و گذشتش شده ی ادم عقده ای 

اصلا نمیتونم توصیفش کنم 

2740
چرا خونه زد ب نامت؟

بهش گفتم بزن زد 😐

خیلی دوسم داره اینو میدونم ولی ببخشید اینجوری میگم این ادم مث سگ وحشی میمونه تا زمانی ک قلاده دور گردنشه و کنترلش کنی همه چی عالیه ولی ی لحظه ک ولش کنه جوری پاچتو میگیره ک حد نداره 

کلا ارزش زندگی کردن نداره ادمو پیر میکنه حرصم میده موهام سفید شده از دستش 

آره عزیزم .شما ک میگی نماینده فروشه .پس اثباتش مشکل نیست

نماینده فروشه والی از ی بالا دستی حقوق میگیره شوهر من ک اصل کاری نیست  کارفرماش حقوق میده بهش همه اسناد و مدارک اونجا ب نام کارفرماشه طرف میلیاردر ک چ عرض کنم نمیشه ثروتشو شمرد 

شما فقط میتونین برین مهریه تونو بزارین اجرا  شوهرتون بلاخره میفهمه و حتما هر چیزی که به اسمشه ...

سند خونه ب ناممه 

فک نکنم اونقدرام دیگ زرنگ باشه ک سند جعل کنه 🤔🤔

اون خطشم نمیتونی توقیف کنی همشو قول نامه ای میزنه به نام یکی دیگه بعدش کلا وسیله کار رو نمیشه توقی ...

اخه خطش گرونه 😔😔😔

چ لزومی داره وقتی باید مهریه بده خط گرون داشته باشه 

ینی قاضی نمیتونه بفهمه اینو 😡😡😡

آره ولی حتما پیش وکیل خانواده برو .کسی که کارش مهریه باشه نه مثلا چیزا دیگه.

اول تو نت میگردم چن تا رو گلچین میکنم میرم 

ی سرم دادگاه میرم ببینم اونجا چطوریاس چیکار میتونم بکنم 

2706