2733
2734
عنوان

میشه هر کی هر چقد اطلاع داره کمکم کنه ؟؟؟؟خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 217 پست
قبلا نمیداد ینی تو این دوسال دیشب بعد از 20 روز که اومدم خونه بابام برام 300 تومن واریز کرده 

حتما میخواد جلوی راه شکایت رو بگیره، ببین ترک خونه برای شروع نفقه هم یک تاریخی داره، این رو حتما از مشاور حقوقی دادگاه بپرس، البته شما که الان دیگه نمیتونی بری برای نفقه ولی حتما بپرس 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
اره ب نام منه سند دارم  لباساشو میندازم تو کیسه زباله میگم گمشو از خونه من بیرون برو ور دل خان ...

به همین راحتی نیست که خانم به خاطر بیرون کردن شمارو ناشزه معرفی می کنه به علت عدم تمکین بعد می تونه خودش مجدد ازدواج کنه وشما رو تا اخر عمر خونه نشین کنه به جز عنوان چند تا از قوانین کلیه قوانین بر علیه زن هستن میزان درامدم شما میگید خود دادگاه میره دنبالش شما مستندات ارائه بدین دادگاه تصمیم میگیره ولی به نظرم از مهریه ونفقه به عنوان اهرم فشار استفاده کنید وگرنه هیچ قانونونی برای فشار به مرد نداریم قسط بندی رم ته تهش یه وکیل براش به کمترین مقدار درست میکنه البته قوانین رو من ننوشتم اما به نظرم بهترین راه اینه که ازش یه جور جداشین واز شرش خلاص شید اما قانونی نداریم که واقعا به نفع زن باشه در عمل همه به نفع مردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میتونی، یکم بیشتر طول میکشه ولی امکان تقسیطش کمتره  تو دادگاه که من میرفتم قاضی با اونه ...

ن اصلا نمیگم طلاق میگم مهریمو میخوام فقط بعد ک حرفم ب جایی رسید بعد بیرونش میکنم از خونه 

حتما میخواد جلوی راه شکایت رو بگیره، ببین ترک خونه برای شروع نفقه هم یک تاریخی داره، این رو حتما از ...

اتفاقا برای نفقه شکایت کردم چون تو دوسالی که ازدواج کردیم شاید 1 تومن پول گرفته باشم

2728
ینی از تاریخی ک من درخواست بدم ب بعد معاملاتی ک بکنه رو دادگاه باطل میکنه ؟؟؟

بله، ابطال میشه، در حکم اموال شخص باقی میمونه، شکایت که کردی هم نزار متوجه بشه تا ابلاغ رسمی که نتونم اموالش رو به نام بزنه، ولی توقیف اموال رو حتما برو انجام بده، حسابهاش رو هم میتونی مسدود کنی، 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
شغلش چیه؟ از طریق گردش مالی ش  از دادگاه که بخوای نامه میزنن به بانک صورت گردش مالی ش رو میدن& ...

میفهمه خیلی زرنگه 

نماینده فروشه بد نیست درامدش اونقدی هست ک بتونه ماهی ی سکه بده 

گوشیشم میتونم توقیف کنم ؟؟سیمکارتشو چطور ؟؟چون هر دو ارزشمندن مبلغشون 

2738
مگ قاضی حرف منو باور میکنه ؟؟؟من بگم ۸تومن حقوقشه چجوری باید ثابت کنم  مگ با حرف قبول میکنن ؟؟ ...

عزیزم تحقیق هست بعد نمیتونه ک انکار کنه .مثلا گردش حسابش هست .ک در سال چ قد تو حساباش پول اومده نمیتونه بگه ندارم خو

منم سوال دارم اگر شوهرم نخواد طلاق بده من میتونم مهریمو بگیرم، وقتی تو اون شرایط پرداخت مهریم و هنوز ...

مهریتو میتونی بگیری دادخواست مهریه بده وباهاش زندگی نکن

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
نه نمیتونه اگه خونه از خودتونه شکایتم کرد نامه دادگاه میبری میگی که در حال طلاقیم دلیلی نداره با من ...

اره راس میگی 

بره گمشه عوضی پرتش میکنم بیرون 

فقط دلم میخواد عذابایی ک داده بهم حرفایی ک زده کتکایی ک زده رو تلافی کنم 

میخوام بدبختش کنم ب خاک سیاه بنشونمش 

خب برو مشاوره پیش وکیلهای شهرتون حق مشاوره اش ۲۵ تومنه فکر کنم یه لیست از سوالات اماده کن ببر بپرس ک ...

اره عزیزم حتما میرم همین ک یکم اشنا شدم خوبه چون من واقعا در حد صفر اطلاعات داشتم هیچی بلد نبودم 

میفهمه خیلی زرنگه  نماینده فروشه بد نیست درامدش اونقدی هست ک بتونه ماهی ی سکه بده  گوشیش ...

نه شما  چیزهای اضافی رو میتونی جلوشو ببینید مثلا جلوی ماشینش خونشو زمینشو 

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
مشکل من جدی نیست اما وقتی منو نمیخواد وقتی فقط به حرف خانوادشه که زنتو ول کن اینم گوش میده  من ...

این کار با مهریه درست نمیشه، سیاست زنونه داشته باش، اگر میخوای زندگی کنی به اجرا گذاشتن مهریه ات فقط باعث میشه حرمت هاتون ریخته بشه 

مگه خانواده اش مخالف ازدواج تون بودن؟ 

اره راس میگی  بره گمشه عوضی پرتش میکنم بیرون  فقط دلم میخواد عذابایی ک داده بهم حرفایی ک ...

عزیزم هرکاری میکنی فقط آروم باش ما برای آرامش خودمونو تو دردسر میندازیم یجوری نشه که الکی الکی مریض بشیم توی این راه

2706