2733
2739

عکس العملتون چیه اونموقع من خیلییییی ناراحت میشم ازاینکه جلو جمع ی چیزی بگن

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قطعا جوابشو ميدم اگر جمع دوستانه باشه

و حالشو خواهم گرفت

اگرم از بيشخصيتش باشه ي چيزي تو مايه هاي كاش بيشتر فكر ميكردين رو جملتون!ميگم يا اصن هيچي نميگم 

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  
2731

جاریم تااااااا دلتون بخواد تیکه انداخته و من بعده سه سال هنوز عادت نکردم هنوزم هر بار ببینمش دلمو میشکنه. اما مطمئنم تا اخر اینجوری پیش نمیره

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

ناراحت میشم جوری که تو خودم میرم یا اگر خیلی بد باشه از سردرد اشکم در میاد جوری که یارو خودش به علط کردن میفته

به خدا دخترم مانیا هستم😭 همه مانی صدامیکنن منم یه غلطی کردم اینجا زدم مانی 😖
2738

یبار دانشگاه بودم ازمایشگاه داشتم یهو بحث ماهی شد میز کناریم‌پسر بود کچل بود کفت ماهی دوست ندارم منم بی منظور گفتم ماهی واسه رشد مو خوبه اونم یه حرف بد بهم زد من خودمو زدم به نشنیدن البته کسی هم بهش محل نداد اونم دید ضایع شد طبیعیش کرد 

تا آخر اون روز حالم بد میشه..واقعا بعضی از حرفا میتونن کل روزتونو خراب کنن..کلا بعضیا انگار لذت میبرن از اینکارشون..اگرم کسی اینکارو کنه یه چیزی بهش میگم حساب کار دستش بیاد هرحرفیو نزنه!

مهسا هستم😃🌼
تا آخر اون روز حالم بد میشه..واقعا بعضی از حرفا میتونن کل روزتونو خراب کنن..کلا بعضیا انگار لذت میبر ...

شایدم چند روز من چون نمیتونم جواب بدم تا چند روز تو دلم جوابای جور واجور میدم و اعصابم خرد میشه

اره 

یبار مادرشوهرم بهم گفت بیا تخمه بشکن دیگه و تخمه رو کشید جلوی من منم با خنده گفتم باشه .جاریم برگشت ادای منو بصورت خیلی مسخره درآورد و با پوزخند به دیگران نگاه کرد .ولی دیگران نگاهش نکردن .با من مشکل داره😑یجورایی خود درگیری داره چون من باهاش کاری ندارم .خیلی دلمو شکسته

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706