2737
2739
عنوان

چقد فروشنده ها مانتو بی ادبن بعضیاشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 54 پست

با پشت دست میکوبیدی تو دهنش زنیکه پررو😡😡😐

لطفا لایک کنید ممنون😍😍😍😍😍

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

خا راس گفته 😆

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همین شد یارو مرد بود گفت چرا دوباره اومدی میپوشی مانتوهام ب  عرق گرفت مشتری نیسی خانوم منم چندتا فحشش دادم اومدم بیرون

چیزی رو که دشمنت نباید بدونه رو به دوستتم نگو  ••Some people just pretend to be sillyبعضیا سادگیشونم از سیاستشونه :))          گروه ۲(آبی) وزن فعلی ۶۶.وزن هدف ۶۰
2728

حالا فقط فروشنده های مانتو؟!!! 😂😂😂

خب هر فروشنده ای ممکنه بی ادب باشه دیگه

اما همه فروشنده ها یه بدی دارن

میری خرید کنی راه به راه میان تو حلقت وای میستن

کلافه میکنن آدمو... 😐

این جور رفتارا و همین طرز برخورد اصلا مشتری مداری نیست

همه رو میپرونه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 

نمیدونم ولی یکمم حق دارن بنده های خدا!بعضیا رو میبینی ده تا مانتو پرو میکنن اخرش میگن مرسی میان بیرون  4 تا مشتری اینجوری داشته باشن اعصاب واسشون نمیمونه

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2740
حرفش یکمم حق بوداا 😁😁

نه اصلا

اولا من خودم نپسندیده بودم

بعدشم شوهر ادم نخواد بخره ادمو نمیبره بازار

شوهر من اصلا از این اخلاقا نداره خیلیم دست و دلبازه دیروزم پولشو بهم داد گفت برو خودت پسند کن هرجی خواستی بخر

اگرم کسی همچی اخلاقی شوهرش داشته باشه ما از کجا خبر داریم؟!!!!!!

اگر هم خبر داریم نباید به روش بیاریم که غصه بخوره اینا همش از بی فرهنگیه

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
ميگفتى فضول خانم شوهرم برام از جاى ديگه بهترش و خريد😝

#‍ گول خودمان را نزنیم 😐

یه روز تووباغ وحش رفته بودم تو بریه شیر                   یه شیر تو قفس                                                        همون روز تو دلم گفتم                                             یه شیر مرده  بیرون قفس                                           بهتراز صد شیر زنده تو قفس 
حالا فقط فروشنده های مانتو؟!!! 😂😂😂 خب هر فروشنده ای ممکنه بی ادب باشه دیگه اما همه فروشنده ها ی ...

وای متنفرم از این حرکت

دنبال ادم راه میفتن ببین چیکار میکنی

من که فروشنده اینجوری ببینم فرار میکنم از اون مغازه

2706