2737
2739
عنوان

همش ته دلم با شوهرم صاف نیست

339 بازدید | 26 پست

همش ناراحتم از دستش

همش دلخورم

همش گلایه دارم ازش

فکنم دلیل اینهمه شاکی بودن ها و گلایه داشتن ها ازش اینکه دوستش ندارم

چون دوستش ندارم یک سری مسائل رو نمیتونم باهاش دلی حل و فصل کنم...

مثل این میمونکه رابطه ی عمیقی اگر با یکی داشته باشی، اگر یه دلخوری کوچکی پیش بیاد

راحتتر میبخشی بخاطر حرمت روابط عمیق و احساسی مابین

اما وقتی نداشته باشی رابطه عمیق یا طرفو دوست نداشته باشی خب مسلما نمیتونی کنار بیای با موضوعی

حرف اخر: دوستش ندارم اصلا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه نداری  و تلاشیم نمیکنی برای. چی تحمل میکنی 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2738
خب شما دوستش نداری گناه اون چیه که بایدبه دلیل بی علاقگی ازش دلخورباشی؟ چرا دوستش نداری؟ قیافه اش ...

عشق به کسی نداشتم

یه سبک زندگی دگ رو باهاش پیش بینی میکردم اما واقعیت زندگیم با پیش بینیم فرق کرد

کار خاصی کردا که دوسش نداری؟ دلیل دوست نداشتنت چیه

ازش خسته شدم

انتظاراتمو براورده نمیکنه

و اصلا به ذات نوع دیگه ای هست محبتش

که با نوع محبتی ک من میخام فرق داره

همیش ازین میترسیدم با یکی ازدواج کنم ک هیچ وق به دلم نشینه😑 ولی الان خداروشکر راضیم ازش خداروشکر❤ 

عزیزم سعی کن  به چیزای مثبتش نگا کنی اگ خودت بخای میتونی دوسش داشته باشی

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
همیش ازین میترسیدم با یکی ازدواج کنم ک هیچ وق به دلم نشینه😑 ولی الان خداروشکر راضیم ازش خداروشکر❤&n ...

ایتم هایی که هدفم از ازدواج باهاش بود رو کلا نداره

وقتی واردزندگی شدم فهمیدم

2706