2733
2739
عنوان

بیاین نظر بدین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 62 پست
اون مرده شما زن   فرق داده من ۶ساله ازدواج کردم توی عقد بودیم شوهرم مرتب کادو بی مناسبت می ...

طرز فکرا فرق داره...میدونی من وقتی وقت میزاشتم ک مثلا قیف درست کنم میوه خشک بریرم‌توش و جعبه رو تزیین میکردم کلا خیلی حس خوبی داشتم ذوق داشتم...وظیفه نمیدونم صرفا برااین این کارو میکنم که دلم خواسته اینهمه سوپرایز شدم خوشحال شدم یه بارم من اونو سوپرایز کنم...این چیزا دلیه...فک نکنم این درست باشع که ک مثلا مگ به پسر هم کادو میدن یا چی...هر ادمی از کادو گرفتن خوشش میاد...اون وقت لابد اونم بگ برا دختر مردم زیاد کادونخرم فک میکنه چ خبره مثلا!ولی میبینم اونجور نیس فقط دوس داره منو خوشحال کنه میدونه مثلا عاشق گلم ماهی سه چهار بار برام گل میخره اونم نه یه شاخه دوشاخه یه دسته گل بزرگ

وزن اولیه:78 وزن هدف:۶۶ وزن فعلی ۷۵😬🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه میگی چندین بار کادو داده نشون میده ادم خوش ذوقیه و حتما خوشحال میشه و امیدوارم خوشحال بشه با ...

مرسی عزیزم❤️اهل سینما رفتن نیستیم متاسفانه...

2728
عزیزم میشه بگی چند سالتونه حتما وضع مالیشونم خوبه باکس گل میگیره😁

من ۱۹سالمه دوس پسرم ۲۲

وضع مالیشونم متوسطه ولی خب خودش کار میکنه.ولی به اینا نیس من ادمیو میشناسم وضع مالیشم عالیه ولی میگ چرا برا طرفم خرج کنم مثلا وقتی مطمعن نیسم میمونه بام😑

2738
2706