2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@پسرم_تاج_سرمه     @میتراسهند     @narges6819     @مرغ۰بریون ...

سلام عزیزم شب بخیر

ان شااله همسرتون به سلامتی برگردن زیارتشون قبول باشه 

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
نه خواهری هنوز مشغول نگارش هستم و محتاج شدید دعای خیر شما! البته همسرم کربلا هستند و یک هفته ای اسن ...

اگر قابل باشم‌ حتما.اخی عزیزم،در فراغ یار به سر میبرید.خیلی هم سخته.

انشاالله به سلامتی برمیگردند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
2731

عزیزم اگر عرض زیاد بگیری 360 کافی هست  با قد متوسط عرض 110  هم نمیشه چادر عربی ساده دوخت و باید از این کمر درز دار ها کرد که هم مقدارش دو برابر هست هم سنگین و جز عرب ها کسی دیگه از اون ها سر نمی کنه و دوختم کار شما نیست و مخصوصه

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2738
@مریم(مامان_محمد_مهدی)     @kosar7376     @گل_نرگس_     @shir ...

عزیزم منو منشن کردی❤️فدات شم من چادری نیستم و البته خیاط هم نیستم. شرمنده نمیتونم کمکی کنم🙏

زان روز حذر کن که ورق برگردد... 
@آلالهسرخ     @مامان_سید_امیر_عباس     @مامانیه_باران     @do ...

ممنون گلم من چادر دانشجویی حاضریشو گرفتم نمیدونم برادوخت چقدر باید خرید ☺

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706