2733
2734

بعضی وقتا واقعا این سوالو از خودم میپرسم واسه چی دارم زندگی میکنم واسه کی دارم زندگی میکنم

تو این دنیایی که مادرت ام منت به دنیا آوردن سرت میزاره دیگه از بقیه چه توقعیه اخه مگه دست خودم بوده که به دنیا بیام اگه دست خودم بود که هیچوقت به دنیا نمی اومدم

✨〰️با صد هزار مردم تنهایی، بی صد هزار مردم هم تنهایی〰️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا .قبل این ک میخای بدنیا بیای ..

زندگیتو مث ی فیلم نشونت میدن/: 

خودم تصمیم میگیری بری یا بمونی .

وقتى به يه مگس بال هاى پروانه رو بدی نه قشنگ ميشه نه ميتونه باهاش پرواز كنه ميدونى دارم از چى حرف ميزنم؟!“اصالت”بال و پر بیخود به کسی دادن اشتباه است..
2731

منم خیلی به مامانم میگم با اجازه کی منو به دنیا آوردی  اونم بنده خدا هیچی نمه فقط زل میزنه مظلوم تو چشمام انگار قراره از پسرم همین حرفو بشنوم 

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂
2738

ای کاااااااااااااااااآاااااااااش😢😢😢😢😢😢😢😢😢

انقدر بخاطر خطاهای دیگران مجازات شدم و سرکوب شدم دیگه کم اوردم گناهم چی بود بدنیا اومدم اخه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
همه ما از رحم مادرهامون به دنیا اومدیم طبق خواسته پدر و مادرمون برای بچه دار شدن

کاش میگفتن دلت میخواد اصن ب دنیا بیای؟؟ از صبح تا شبم میان تاپیک میزنن ک بچه میخوایم که بعدا به دنیا آوردنش و بکوبن سرش

چقدر ماها تا کنار هم هستیم قدر هم رو نمیدونیم.

مامان من امروز برگشت شهر خودمون و من خیلی الان دلم گرفته.

کاش مادرت قدر کنار تو بودن رو میدونست

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
چقدر ماها تا کنار هم هستیم قدر هم رو نمیدونیم. مامان من امروز برگشت شهر خودمون و من خیلی الان دلم گ ...

قدر بودن نمیخوام بخدا فقط بزاره اصلا برم بمیرم تا حالا دوبار خواستم خودکشی کنم نزاشته

دقیقا .قبل این ک میخای بدنیا بیای .. زندگیتو مث ی فیلم نشونت میدن/:  خودم تصمیم میگیری بری یا ...

اینو از کجا شنیدین؟؟

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2706