2733
2739
عنوان

نرگس او باهات موافقم👌واقعا که....

284 بازدید | 40 پست

چرا وقتی ینفر میاد میگه زنا مثل زمین و هیچ حقی در قبال بچه ندارن و هزار تا توهین دیگه نی نی یار بهش برنمیخوره ولی وقتی ما دفاع میکنیم بدون هیچ توهینی نه به اون زن نه به اسلام نه به اقایون و فققققططط به خاطر اینکه نمیخایم جنسیتمون رو تحقیر کنن

متاسفم واقعا

نی نی یار خان  منو بترسون از ترکیدن ولی من هیچوقت نمیزارم بخاطر جنسیتم بهم توهین بشه و سعی در سرکوبم داشته باشن.....

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

چرا من شاید واقعا یکم لحنم تحقیر امیز بود خودم خجالت کشیدم   ولی خدا شاهده عصبی شدم که اینهمه دلیل و برهان براش میاوردیم و پافشاری میکرد رو منطق مضحکش

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون چه زن بدبخت و ذلیلی بوده با این طرز فکرش

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
اون چه زن بدبخت و ذلیلی بوده با این طرز فکرش

وای نمیدونی یه اقا هم حتی داشت دفاع میکرد از خانما ولی اون همچنان قبول نمیکرد

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

کلا حقوق زن و دفاع از حقوق زن تابو هست هنوز!!! 

حتی از نظر خود زنها!

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
چی شده؟

هیچی ی خانوم اومده به خانوما توهین میکنه 

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
2738
کلا حقوق زن و دفاع از حقوق زن تابو هست هنوز!!!  حتی از نظر خود زنها!

جالب اینجاست ی اقا سعی داشت اون زن رو متقاعد کنه زن مثل زمین نیست!!!!!!!

2706