2733
2734
عنوان

بیایید بگید چی حرصتون میده😠😡

511 بازدید | 60 پست

من از خودم شروع میکنم این که داداشم با دوتا دختر میگرده یعنی دوتا دختر از وجود هم خبر ندارن و اینکه هر موقع می خواد بره پیششون  ک  ا  ن   د   و  م  بر میداره باورم نمیشه انقد این دوتا دختر شلن که رابطه جنسی دارن و داداشم از دوتا شون بدتر حالا به آقا نمیشه گفت بالا چشمت ابروه  امروز باهاش رفتم بیرون هرکی بهم نگا می کرد زیر لبی یه فحشایی میداد بهشون اعصابمو داغون میکرد😡 و ...

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐من ی پسر میشناسم ۱۴ سالشه ۱۳ تا دوست دختر داره😐😐😐😐😐😐

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
2728
چقدر داداشته پسته. منم دیدن خواهرای شوهرم حرصم میدن میبینمشون میخوام.بالا بیارم 

آره یه پست لعنتی جذاب 

2738

اینکه تا یه بحثی میشه شوهرم انگار دنیا براش تموم شده به ناامیدی محض میرسه و میره بیرون از خونه 

حاضر نیست حتی درمورد مشکل حرف بزنه هیچ تلاشی برا حل شدنش نمیکنه 

اوووف ازین‌کارش متنفرممممممم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
از اینکه دخترمو میخوابونم با بدبختی ۵دقیقه نمیشه بیداره دوست دارم بزنم خودمو

منم پسرم اینطوریه خدا حفظشون کنه فسقلا انقد به ادم حرص میدن که نگو

اینکه تا یه بحثی میشه شوهرم انگار دنیا براش تموم شده به ناامیدی محض میرسه و میره بیرون از خونه  ...

مردا تحمل ندارن ببینن عشقشون ازشون ناراحته و اینکه بدونن دلیل ناراحتی عشقشونن

2706