2733
2734
فکر نمیکنم کسی این کار رو کنه فکر کردم میخوای بپرسی دکتر خوب تو کرج کیه؟!

نمیدونم گیر کردم بخدا،من ترسی از طبیعی ندارم ،ولی مشکل اینه پارسال تبخال تناسلی داشتم زایمان طبیعی برا بچم ضرر داره،بیمارستانم قبول نمیکنه😿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم گیر کردم بخدا،من ترسی از طبیعی ندارم ،ولی مشکل اینه پارسال تبخال تناسلی داشتم زایمان طبیعی ب ...

اگه ضرر داشته باشه مطمان باش پزشکت نامه میده برا سزارین

من پیش دکتر بهنام رفتم. واقعا عالیه

خوش اخلاق و بسیار حاذق تو کرج واقعا تکه

بیمارستان کمالی هم هست

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2728
اگه ضرر داشته باشه مطمان باش پزشکت نامه میده برا سزارین من پیش دکتر بهنام رفتم. واقعا عالیه خوش ...

عزیزم ادرس مطبش میتونی بدی؟برا زایمان رفتی؟دکترای البرز رفتم گفتن ما کاری نداریم باید طبیعی بیاری،اونا ب فکر مریض شدن بچه من نیستن کار خودشونو میکنن

عزیزم ادرس مطبش میتونی بدی؟برا زایمان رفتی؟دکترای البرز رفتم گفتن ما کاری نداریم باید طبیعی بیاری،او ...

مطب ش بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا

نرسیده ب شهدا

ساختمان پزشکان نیلوفر طبقه سوم. یکشنبه و پنجشنبه مطب نیست

باید حضوری بری اسم بنویسی و نوبت بگیری.

خیلی شلوغه و منشی خوش اخلاق نیست اما بخاطر دکتر باید تحمل کنی

شنبه ها صبح هم کلینیک بیمارستان مریم هست.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738
عزیزم ادرس مطبش میتونی بدی؟برا زایمان رفتی؟دکترای البرز رفتم گفتن ما کاری نداریم باید طبیعی بیاری،او ...

اره البرزیا بشعورن من چشاموعمل کردم رفتم کمالی اوتجا گفتن کمیسیون تشکلیل میدیم باید برسی شه شاید سزارین شی ولی چون افتادم توخوریزی وموعدزایمان رسید رفتم البرز فرستاندم طبیعی اسگلا

اره البرزیا بشعورن من چشاموعمل کردم رفتم کمالی اوتجا گفتن کمیسیون تشکلیل میدیم باید برسی شه شاید سزا ...

اره امام علی هم رفتم گفتن باید بری کمالی خراب شده برات کمیسیون تشکیل بدن ،واقعا کفرمو در اوردن،کاش تکمیلی داشتم میرفتم خصوصی 

2706