2733
2734

لایه برداری با شکر و آبلیمو خیلی خوبه 

ی قاشق غذاخوری شکر و چند قطره آبلیمو 

سرکه سیب برا از بین بردن لکه و جای جوش و خود جوش 

یخ برا بستن منافذ پوست 

ترکیب دارچین و عسل برا ضد باکتری کردن پوست 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭

ماسک گل رس 

خاک رس رو از عطاری بگیر با گلاب یا اب مخلوط کن بعد بزن به صورت نیم ساعت بعد بشور 

بعد روش عسل بزن که رطوبت رسانی کنه 

روغن زیتون و کرچک روقاطی کن قشنگ یه ماه استفاده کن شبا بمال به صورتت 

دور چشات اگه چروک داره وازلین بزن عالیه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شب قبل خواب با گلاب صورتتو ماساژ بده بزار بمونه تا صبح بشور .. تونر طبیعی پوسته.. مطمئن باش طی ی مدت تغییر پوستتو حس میکنی. 

محدودیت فقط توی ذهنته! هرکجا هستی، جوونه بزن. خوب یا بد، تو چیزهای زیادی داری که بخاطرشون شکرگزار باشی. انرژی مثبت تنها چیزیه که هرچقدر به بقیه بديش بیشتر به دست میاری 😌من یه بمب انرژیم😂😂من خیلیگوگولی مگولی ایم البته از دوووور دوووووووور خیلی دوووووووووررررر😁😁😁دوستان ببخشید من الزایمر دارم تاپیک میزنم یهو میرم ممکنه جوابتونو هیچوقت یادم نیفته بدم😌😌😌😌😌من همونیم ک گیساشو چیدن بعد دیدن گیس کوتاهم بهم میاد و ضایع شدن هار هار هار😁😁😁اصلا قدیمی نیستم کاربری سابق هم ندارم، صلوات هم نمیخوام، ریپلی هم بکنید حتی نظر مخالفتونم هی بگین امااااا سر جدتون موضوع تبادل نظرمو نپسندین😂😂😂راستی میدونستی وقتی میخونم کاربر فلانی صدا زده چ خوشحال میشم؟؟ صدام بزنین زیاااد آباریکلا خانوم قیزا. از من به شما نصیحت ازدواج فامیلی نکنید ولی، هیچ فامیلی اونقدر خوب نیست بخای یه بار دیگه باهاش فامیل شی:)))  اینقدر گفتین مادرشوهر مادرشوهر که هروقت میبینمش میخام شاتگانمو دربیارم خون را بندازم. نکنین این کارا رو. نی نی سایت جاییه که میتونه از یه عروس گوگولی مگولی مث من، صدام حسین بسازه (صدام or سدام or ثدام؟) میای سایت، میبینی نه تنها شناسایی شدی، بلکه یه بی‌شعور که اسمش مثلا فامیله داره کل زندگیتو برا بقیه تعریف میکنه.! چقد بیکارین اخه
2728

سلام بستگی به نوع پوست داره؟  من که نهایتا هر چند ماه یک بار ماست میزنم به پوستم. پوستم چرب نیست.الان ۳۳ ساله هستم حس میکنم چروک های ریز داره پیدا ميشه. تصمیم گرفتم آب زیاد بخورم.چای سبز. و ویتامین e  بزنم شب ها به صورتم. فعلا همین 

ممنون عزیزم  سرکه سیب رو امتحان کردی شما

آره عزیزم،چندین ماه هست هر شب با پنبه میزنم ب صورتم میذارم تا صبح بمونه 

تورو قرآن دعا کنید من حاجت روا شم ،الهی هرچی از خدا میخوایید بده بهتون😭😭😭
2738
سلام بستگی به نوع پوست داره؟  من که نهایتا هر چند ماه یک بار ماست میزنم به پوستم. پوستم چرب نیس ...

من جوش اصلا ندارم فقط پوستم شاداب نیست نمیدونم باید چکار کنم که پوستم سرحال باشه شنیدم مایه ی کپسول ویتامین e رو باید ب صورت مالید درسته؟؟

من جوش اصلا ندارم فقط پوستم شاداب نیست نمیدونم باید چکار کنم که پوستم سرحال باشه شنیدم مایه ی کپسول ...

بله. ویتامین e400رو بزن به صورتت آروم ماساژ بده رو به بالا آروم بکش بذار تا صبح بمونه. طولانی مدت خوبه.واسه شفافیت اگه تغذیه سالمي نداری.الان ديگه همه شیرینی شکلات و فست فود میخورند ديگه. يه مدت شب ها قبل خواب. صبح ناشتا عرق کاسنی بخور.کبد پاکسازی شه. پوست شفاف ميشه. چای سبز خوبه.اگه وضع مالی خوبه هم گردو و بادام واسه کلازن سازی پوست خوبه 

2706