2737
2739
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم 2

1202776 بازدید | 19868 پست
با سلام به دوستای خوب در نی نی سایت،در ادامهء تاپیک "چگونه خوش تیپ و شیک باشیم" این تاپیک راه اندازی شده،پیشاپیش از در اختیار گذاشتن اطلاعات و تجربیاتتون از هموتون ممنونم،امیدوارم که بتونیم برای هم مفید باشیم و در این محیط مجازی،حقیقی ترین دوستی هارو باهم داشته باشیم..از همهء دوستان گلی که در تاپیک قبلی همراهی کردند یه دنیا ممنونم،دوستتون دارم دوستای خوشگل و مهربونم :**
پرنسس

اینم آدرس تاپیک قبلی که پر هست از مطالب و تجربیات مفید خودم و دوستان خوبم :**

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=82786

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هوررررررررررررررررررررررررررررررررا ....

مبارکه

هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررا

از کلیه خوش تیپا و خوشگلایی که بی دریغ تمام تجربیات و دانسته هاشون رو در اختیار همه قرار دادند بینهایت ممنونم
2740
همتون خو ش اومدین دوستای خوبم،آنیتا جون view ش خوبه؟ کاغذ دیواریاشو دوست دارین؟!:* سهای گلم مرسی از آرزوی صمیمانه ای که کردی گلم اما من دیگه.....
سحر و Nely و مائده،شیرین جون خوش اومدین و مرسی :*
Nely جون برای دامن جین باید بگردی تا خوبشو پیدا کنی عزیزم،نم برم بیرون برات میبینم و اگر چیزه خوبی دیدم بهت خبر میدم:*
2706