2733
2739
سلام من هفته 33 هستم و از هفته 28 درد شدید لگن دارم و همینطور درد در ناحیه تناسلی که بیشتر هنگام حرکت کردن هست و تغییر وضعیت دادن چه کار کنم ؟کسی بوده اینطوری بوده باشه؟؟؟ دکترم بهم استراحت داد ولی با استراحت هم خوب نمیشه یعنی در حال استراحت مشکلی ندارم ولی بعدش که می خوام جابه جا بشم بدتر شدم
آرامش یعنی نگاه به گذشته و شکر خدای مهربان و نگاه به آینده و اعتماد به خدای مهربان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هم استخونای ناحیه تناسلیم و هم روی خودش درد داره ،استخونای کنار رونهام هم که همینطور مثلا یه نماز که می خوام بخونم جونم در میاد انگاری
آرامش یعنی نگاه به گذشته و شکر خدای مهربان و نگاه به آینده و اعتماد به خدای مهربان
هفته پیش سونو بودم گفت بچه چرخیده و سرش تو لگنه و سرش البته متمایل به رون سمت چپم بود و استخونای سمت چپم هم بیشتر درد داره ، مامانم زایمان زودرس داشته دکترهم گفته توهم ممکنه داشته باشی و استراحت داده ولی نمی دونم با این دردا باید چه کار کنم
2738
منم هفته ی 30 هستم از دو سه هفته ی پیش این دردا رو دارم مخصوصا وقتی دراز کشیدم یا یه جا ثابت نشستم بعد که میخوام جابجا شم خیلی اذیت میشم.اینا طبیعیه به خاطر اینکه از الان بچه رشدش سریع پیش میره و لگن باید جا باز کنه.
دارم مامان میشمFacebook

رها جان منم همینطور وقتی توی یک وضعیت ثابت هستم و بعد می خوام جابه جا بشم خیلی سختمه ، یعنی هیچ راهی واسه کاهش این دردها نیست ؟؟آخه دکترم هم بهم گفته نرمش نکن چون احتمال زایمان زودرس وجود داره .
عسل جون ، لگن یه حفره داره که از قسمت جلوش، درست جلوی دستگاه تناسلی یه غضروف داره، لگن که می گن بزرگ می شه همین فسمت غضروفیشه که کش میاد وباعث می شه حفره لگنی بزرگتر بشه و زایمان طبیعی راحتتری داشته باشی، این درد به دو دلیل در زمان بارداری اتفاق میوفته: 1- به خاطر هورمون های بارداری 2- به خاطر ضربه ها و تکون های بچه البته در دوران غیر از بارداری هم ممکنه درد داشته باشه که نشونه یک عفونت بسیار نادر هست که بهتره اصلا بش فکر نکنی،
منم الات هفته 32 هستم ، این دردو حدود یک ماهه دارم، منم دقیقا موقع نشستن و پا شدن از صندلی ماشین، یا پوشیدن و در آوردن شلوار یا شورت ، هول دادن یا کشیدن یه چیزی با پام ( مثل صندلی) ، موقع این پهلو به اون پهلو شدن وقتی دراز کشیدم این درد و بیشتر حس می کنم... بعضی وقتا حتی جیغم در میاد... من از اوایا بارداری زیاد پیاده روی داشتم، سر کار می رفتم، و چون همه چیزم طبیعی و نرمال بود تو فعالیت های روزانه خیلی اهل رعایت کردن نبودم، دکترم بم گفت بیشتر استراحت کنم، و گفت این دردا برای زایمان طبیعی نشونه خوبیه
2706