2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من خودم اینارو بوک مارک کردم کانالهای خوبی هستن 

دو سالی هم هست خودم روی قانون جذب دارم مطالعه و تمرین میکنم و بینهایت راضیم همش میگم ایکاش 20 سال پیش باهاش اشنا میشدم 

حیطه کار جدب هم در خصوص جذب ثروت,  سلامتی , جذب عشق و بهبود روابط با دیگران هست 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
عزیزم من خودم اینارو بوک مارک کردم کانالهای خوبی هستن  دو سالی هم هست خودم روی قانون جذب دارم ...

واقعا جواب میگیرین از قانون جذب؟

منم همش به بدبختی و ناامیدی فکر میکنم همشم سرم اومده تاحالا

لطفا لایک نکنین مرسی💝
2738
واقعا جواب میگیرین از قانون جذب؟ منم همش به بدبختی و ناامیدی فکر میکنم همشم سرم اومده تاحالا

خوب خوبه که بهت ثابت شده!!! 

من که خیلییییی راضیم زندگیم زیرو رو شد 

تقویت ایمان بخدا و آرامش عجیب,  مهمترین نتایجش برام بودن 

از کانالهای استاد شریفی و خانمی به اسم اکرم استفاده میکنم,  این عزیزان علاوه بر دوره های خریدنی,  توی کانالهاشون دوره های رایگان هم دارن,  هر دوتاشون کانالهایی هم دارن که توشون افرادی که از قانون جذب نتیجه گرفتن,  نتایجشون رو گداشتن

اول لینک کانال نتایج این اساتید رو براتون میزارم,  برید از نتایجشون ببینید,  از سلامتی,  از ثروت,  از بهبود روابط,  بعد اگه دوست داشتید وارد کانالهاشون هم بشید

🌟نتایج و تجربه های دوستان از دوره مقدماتی جذب خواسته ها👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻

https://t.me/joinchat/AAAAAE-pDBvZsFplk8lV3A

این 👆👆مربوط به نتایج دوره های خانم اکرم هست.

اینم لینک کانال نتایج دوره های استاد شریفی هستش👇👇

@natayej_karshenasan

اکرم خانم کانال اصلیش به اسم معجزه شکرگزاری و قانون جذب هست و علاوه بر قانون جذب یه عالمه ختم های قرانی هم توش هست. اینم لینک کانالش👇

@mojeze_shokr_gozari

استاد شریفی خیلی کانال داره ولی کانالی که من از طریق اون باهاش اشنا شدم اینه 👇

@parvaresheafk

به اسم پرورش افکار مثبت

🌟نتایج و تجربه های دوستان از دوره مقدماتی جذب خواسته ها👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 https://t.me/joinchat/A ...

ممنونم عزیزم لطف کردی. حتما میرم و استفاده میکنم .این چیزا مرتبط با رشتمم هس

بازم ممنون از وقتی که گذاشتین و راهنماییم کردین

لطفا لایک نکنین مرسی💝