2737
2734

من کل سوالامو تو دفترچه نوشتم ۵ ۶ صفحست 😁بعد بخام با آقوی خواستگار بحرفم میخام این دفترچمو ببرم از رو اون بپرسم تازه میخام ی خودکارم ببرم جوابای اونو بنویسم تا بعدا جواباش تجزیه نحلیل کنم برا خودم 😁😄

زشته 🤔

به داداشم گفت اینجوری خندید 😂😂😂

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا این کارا چیه ،اگه میخوای حرفاش یادت نره و بعدا هم رو حرفاش فک کنی گوشیت رو بزار صدا رو ضبط کنه تو رو خدا از این کارا نکنیا

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
2728

زشته مث خانم شیزاد😑😑😑

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

یهو بذار جلوش ازش امتحان بگیر باذکر بارم😐زشته خب

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2738
وا این کارا چیه ،اگه میخوای حرفاش یادت نره و بعدا هم رو حرفاش فک کنی گوشیت رو بزار صدا رو ضبط کنه تو ...

اینم میشه 🤔😁

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده 😔

ن هیچم زشت نیس منم نوشته بودم ولی با خودم نبردم همشون یادم رفت 

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2706