2733
2734
عنوان

حس شیشمی ی فالی ی استخاره ای

323 بازدید | 50 پست

دلم خییییلی گرفته کسی نیست ی چیزی بگه آروم شم ی فالی برام بگیره شاید حال دلم خوب شد

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
یکم قران بخون عزیزم

از صبح تو تختم چشمام پف کرده از گریه با خداهم فعلا قهرم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
المنت و لله له در میکده باز است ... بقیه شو سرچ کنین

مرسی

من یکی رو میشناسم فال تورات میگیره همه حرفاش حقیقت شد

رایگان؟؟؟

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
المنت و لله له در میکده باز است ... بقیه شو سرچ کنین

زان روی مرا با در او روی نیاز است،،خم ها هم در جوش و خروشند و مستی،،آن می که در انجاست حقیقت نه مجاز است

خدایا دوستتدارم واسه هر چی که بخشیدی،،همیشه این تو بودی که ازم حالم رو پرسیدی،،حس میکنم خوشبخترین زن جهانم،،چون خدا هوام رو داشت،،و یکی مث تو شد همه دنیام،،الهی همه شاد باشن الهی همه بخندن،،الهی همه خوشبخت باشن،،🤩🤩🥀