2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من تو  همچین موقعیتی بودم ، البته دختر عموی شوهرم بوده ، اما اینقدر روابط صمیمی دارن باهم که انگار خواهر شوهرمه، اولا باهاش جلوی جمع گرم احوالپرسی میکنم تا حرف و حدیث پیش نیاد دوما خودمو خیلی قاطیه حرفای خاله زنکیش نمیکنم . حرف مفت بزنه خودمو به نشنیدن میزنم . بخاد فضولی دوست و اشناهای منو بکنه و سوال بپرسه میگم نمیدونم ، ازش نپرسیدم، خوشم نمیاد تو کار بقیه فضولی بکنم.  من به بزرگترهای فامیلمون خیلی احترام میذارم  اما حرفمو هم با احترام اما کاملا صریح میزنم  اونا هم متوجه شدن که من ادمی نیستم که دنبال دردسر باشم بهم احترام میذارن ، این دختره هم  بخاد  سرتق بازی در بیاره یه لبخند ملیح میزنم و نگاه عاقل اندر سفیه بهش میندازم. کار به جایی رسید یه بار که مادرش بهش گفت بسته دیگه چقدر فضولی میکنی ، یا شوهرم همیشه طرف فامیلاشه خیلی بچه ننه است  اما جدیدا که بهش گفتم فلانی بهم فلان حرفو زد عصبانی شد چرا جوابشو ندادی؟ منم گفتم نمیخوام خاله زنک بازی در بیارم تو فامیلتون ، منو تو موقیتی نذار که مجبور بشم با این همنشین بشم ، اونم گوش داده و واقعا کم شده رفت و امدمون ، الان خودم بهش اصرار میکنم بریم خونشون سر بزنیم ، زشته خیلی وقته نرفتیم ، در حالیکه همین خانم مبومد خونه ما ، وقتی من سرکار بودم دکور خونه رو تغییر میداد، واسه مسافرت رفتنمون اون زمان تعین میکرد ،  حتی واسه مدل پرده خونمون شوهرم منتظر بود اون نظر بده  . اما از طرفی اگه کار خوبی بکنه حتما تو جمع ازش تعریف میکنم ، از سلیقش تعریف میکنم .  روز تولدش گاهی واسش کادو میخرم ، اینجوری اونم فهمیده من دشمنش نبستم و اگه احترام منو میخواد باید بهم احترام بذاره . 

لب کلام بهت بخام بگم : خوب باش و احترام بذار ، اما بهشون بفهمون از حد و حدودشون تجاوز نکنن . بهشون نشون بده ادم با اعتماد به نفس و در عین حال محترمی هستی. 

2731