2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه خوب منم دوس دارم کمتر ببینمشون ولی خیلی شاکی میشن چه جوری به این حد کم رسوندی؟ 

باهاشون سرسنگین شدم قاطی نشدم باهاشون اونام خودشون متوجه شدن دوس ندارم ارتباط باهاشون را بخاطر همین شد سالی ۱ بار دیدن.

2731
چه خوب منم دوس دارم کمتر ببینمشون ولی خیلی شاکی میشن چه جوری به این حد کم رسوندی؟ 

واقعا نمیشه..ما با اینکه نزدیکم نیستیم ولی لااقلماهی یکبار همو میبینیم..بعدشم من با اون‌مشکل دارم..دوست ندارم با مادر شوهرم اینا هم بد باشم که..اگه این بذاره..😒😢

باهاشون سرسنگین شدم قاطی نشدم باهاشون اونام خودشون متوجه شدن دوس ندارم ارتباط باهاشون را بخاطر همین ...

منم ارتباط رو خیلی کم کردم رسوندم به چند ماه یه بار ولی مادرشوهرم هی به شوهرم تیکه میندازه که زنت نمیاد تو جمع ما و چرا زنت خواهر برادرات رو دعوت نمیکنه و این حرفا. بری شما هم این حرف و حدیثا بود؟

منم ارتباط رو خیلی کم کردم رسوندم به چند ماه یه بار ولی مادرشوهرم هی به شوهرم تیکه میندازه که زنت نم ...

چرا بود ولی گوش نکردم.اتفاقا خواهراش میگفتن چرا خانومت کنار میکشه.گفته بود اخلاقشه دیگه.

ولی در کل هر جور راحتم رفتار میکنم

2738
منم..

مثلا خونه جاریم دعوت بودیم بعد شام خوردیمو منم کمک کردم ظرفارو شستم بعد بجای اینکه خواهرشورم بیاد بشین پیش ما (من و جاریمو و دخترش و..)رفت نشست تنهایی تو حیاط اصلانم معلوم نبود چش.بی محلی میکنن منم بهشون  محل نمیدم

2706