2737
2739
عنوان

همکار شوهرم عاشق شده. شما جای من بودید چی کار میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4180 بازدید | 106 پست
حانواده این خانم افراد تحصیلکرده و محترمی هستند. والدینش تحصیلات عالیه دارند و افراد شریفی هستند و ب ...

شما خیلی ریلکسی هر کی دیگ جات بود تو تاپیک شوهرشو ب قتل میرسوند😂😂

دخترم تمام زندگیم 😍😍😍خوش اومدی 
حانواده این خانم افراد تحصیلکرده و محترمی هستند. والدینش تحصیلات عالیه دارند و افراد شریفی هستند و ب ...

میدونم همتون تحصیل کرده و بافرهنگین و مودب ولی سر زندگیت مث خانومای چاله میدون باش بنشونش سر جاش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکل روحی داره عزیزم جدی نگیر مهم نباشه برات

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
خب عزیزم چرا با یه ادمی ک مشکل داره شوهرت همکاری میکنه؟؟ اینا فقط تو توهم ب سر میبرن و گاهی وقتا خیل ...

قرارمون همین بود. شوهرم قضیه رو به من و مادرش و خواهرش گفت تا تصمیم بگیریم چی کار کنیم. ما گفتیم قطع همکاری کن. اولش شوهرم گفت باشه ولی بعد گفت ضایعه یه دفعه ول کنم. بعد گفت به تدریج قطع همکاری میکنم. تا یه مدت پیش میگفت دیگه رابطه نداریم ولی بعد فهمیدم هنوز همکاری دارند. فکر کنم شوهرم چون مصممه کارش رو توسعه بده ول نکرده. تازه شوهر اون خانم هم اون طور که خود شوهرم گفته بدبین و شکاکه

2731

شوهرت همچین بدش نیومده  تا جدی نشده جلوشو بگیر 

بعدم توسعه کار با یه خانم یعنی چی دقیقا اونم با دوتا بچه 

اگر به واسطه استفاده از کالایی فکر می کنید طبقه اجتماعی شما تغییر کرده است بدانید که یک تازه به دوران رسیده هستید.

فکر نمیکنی خیلی آدم صبوری هستی ؟ من بودم به جای اینجا تاپیک زدن الان خانمه رو شت و پت کرده بودم سر اینچیزا هیچ وقت تعلل نکن قاطعیتت رو نشون بده هم به شوهرت هم به اون خانم نامحترم 

شوهرت به چه جراتی میاد واسع تو تعریف میکنه 

2738
میدونم همتون تحصیل کرده و بافرهنگین و مودب ولی سر زندگیت مث خانومای چاله میدون باش بنشونش سر جاش

اینستاگرام خانومه رو پیدا کردم. شک داشتم بهش پیام بدم یا نه. من نمیتونم چاله میدونی رفتار کنم. میخواستم بهش بگم من همسر فلانی هستم به شوهرم چی گفتی و اینکه راضی نیستم با شوهرم همکاری کنی ولی پیام نفرستادم

عزيزم دوقطبي هست

معلوم نيست الان تو حالت مانيكه يا دپرس 

دپرس باشه يهو ممكنه خودكشي كنه

مانيك باشه ميچزونه شما رو

به خودش پيام ندين

از طريق خانوادش وارد بشين

هم همسرتون هم بقيه قاطعيت شما رو ببينن

مليكا هستم🥰

عزیزم کم کم منتظر ویرون شدن زندگیت باش

وقتی گفته رابطه نداریم اما داره باید امادگی خیلی چیزارو داشته باشی

به خود خانم بگی میزنه به حاشا یا کولی بازی

قضیه رو با خانوادت و خانوادش مطرح کن و به شوهرت بگو سریعا یا همکاری رو تموم کن یا این زندگی رو

اینستاگرام خانومه رو پیدا کردم. شک داشتم بهش پیام بدم یا نه. من نمیتونم چاله میدونی رفتار کنم. میخوا ...

بنظر من شما چیزی بهش نگو

اگه بیماری دوقطبی داره یعنی دچار افسردگی شدیدی هستش 

ممکنه با حرف تو خدایی ناکرده بلایی سر خودش بیاره 

بنظر من بهتره اگه مادرت با مدرش دوسته یجورایی غیر مستقیم بهش بفهمونه قضیه دخترش چیه

به شوهرم گفتم میخوام بهش پیام بدم موبایلم رو ازم گرفت گفت آبروی منو میبری. شک ندارم اگه پیام بدم بدج ...

چرا اگه پیام بدی ابروی شوهرت میره من اصلا نمیفهمم 😐😐😐😐😐هنگ کردم 

2706