2737
2739
عنوان

قرص متفورمین

249 بازدید | 19 پست

سلام خواهرا من با مصرفرمتفورمین .پودراینوفولیک.کپسول wfsخداروشکراین ماهی پریودیم منظم شد وپریودشدم بنظرتون امیدداشته باشع که دیگه ماه بعدباردارمیشم یان 

خدایا به خاطر وجود دخترم شکرت

تنبلی داری؟؟

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تنبلی داری؟؟

Pcoشدیدگف دارم اون ماهی بعدگف باید۵کیلوکم کنم واین داروهابخورم دوماه دیه برم سنومنم هم باشگاه میرم هم داروهادارم ـمیخورم خداروشکراین ماهی تنظیم شده 

2740
مگه پریودات چطوری بود منم متفورمین میخورم من خون ریزی پریودم کم شده انشاالله باردار میشی

من ازمجردیم نامنظم بود دیگه الان حدودسه ساله تواقدامم چندتادکترعوض کردم حالا این یکی دکتربنظرم داروهاش بدردبخوربودخداروشکر.شما نی نی ندارید؟؟؟

Pcoشدیدگف دارم اون ماهی بعدگف باید۵کیلوکم کنم واین داروهابخورم دوماه دیه برم سنومنم هم باشگاه میرم ه ...

انشالا باردار میشی،

بعد چندماه نشدی بگو دکترت قرص تحریک تخمدان بهت بده

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

من یه دختر دارم

یه بارداری هم قبل دخترم داشتم سقط شد

الان اقدامم کردم چند ماه باردار نشدم

تازه پریودمم به هم ریخته

دکتر برام متفورمین داده

با کلی ازمایش تا برم انجام بدم

من یه دختر دارم یه بارداری هم قبل دخترم داشتم سقط شد الان اقدامم کردم چند ماه باردار نشدم تازه پر ...

انشالله که خدا گره ازکارتون بازکنه غم ازدلتون برداره انشالع هرکی مشتاقه مادربشه خدا نگاه به دلش کنه 

انشالا باردار میشی، بعد چندماه نشدی بگو دکترت قرص تحریک تخمدان بهت بده

من ۲۴شهریورشدم بینم با آمپول پروژسترون بعدش ۱۰پریودیم رفتم سنوگف تنبلی شدیددارم دارودادخداروشکراین ماهی سرتاریخ شدم امیدوارم دیگه دکترنرم وباردارشم😔😔😔😔

2706