2733
2739
عنوان

دارم دق میکنم،تورو خدا کمکم کنید

235 بازدید | 37 پست

قرار بود نامزد کنم،حالا پسره زده زیرش میگه بابام راه دور نمیذاره،انگار تا حالا کور بودن،جواب مردم رو چی بدم؟چیکار کنم؟دلمو چیکار کنم؟دارم دق میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واسه منم پیش اومد..من نامزدی هم گرفتم..کل فامیل..ولی خب فقط باید بذاری زمان بگذره تا روحت درمان بشه و مردم یادشون بره

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
اره

برات انقدر ارزش قائل نیست که بعد مدت دوستی حداقل بگیرتت  بعد تو برا اون ناراحتی و غصه میخوری 

پشیزی ارزش نداره 

اگر جلوی خانوادشم وایسه بعد ازدواج همون خانواده و همون پسر  برات میشن مایه عذاب 

بیخیال دوست پسر  

بگذر ازش

واسه منم پیش اومد..من نامزدی هم گرفتم..کل فامیل..ولی خب فقط باید بذاری زمان بگذره تا روحت درمان بشه ...

خیلی بده همه بفهمن بزارید عقد کنید همه بفهمن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
برات انقدر ارزش قائل نیست که بعد مدت دوستی حداقل بگیرتت  بعد تو برا اون ناراحتی و غصه میخوری&nb ...

قراربود اخر هفته ی دیگع نامزد کنیم،خریدامونم کردیم

2706