2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت یک ساعت دیگه تحمل ندارم باهات باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والاشوهرمن زن اولشوبابت ارایش غلیظ کردن و تیپ زدن دعوامیکرده بعدبه من برعکس بودمیگفت علیظ ارایش کن خلخال بنداز،مردها معلوم نیست چشونه.ولی خیلی مسخرس بخوادسریه ضدافتاب زدن طلاق بگیرین

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
جلوش نمیزنم وقتی میریم بیرون نگا صورتم میکنه ببینه چیزی زدم یانه،یا حتی زیر چادرمو دید میزنه ببینه چ ...

خیلی ببخشید دیوانه ای داری بااین زندگی میکنی؟! 

بخدا پیرت میکنه جداشو اصن تنها بمونی شرف داره ک انقد طرف بددل باشه و شما استرس بکشی که وای الان اگه یه چیزی بشه منو دعوا میکنه 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

من اهل ارايش نيستم ولي اگر ادملن نزن اصلا بيرون نميزم همسرم گاهي به شوخي ميگه باهاش دوش بگير راحت بشي ولي اصلا بهش اجازه دخالت تو سبك پوشش و ارايشم نميدم 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2738

زندگي با اين ادم شكنجه است چون مريض هست 

امروز به اين گير ميده فردا به اينكه چرا به بقال سر كوچه سلام كردي ، چرا با شوهر خواهرت حرف زدي و .... 

ما تو زندگي ات نيستيم اما اين شرايط هم شرايط خوبي نيست براي ادامه زندگي 

خودش درچه حدیه؟به سرووضعش میرسه؟

میگه من به سرووضعم نمیرسم میگم خب مردی میخوای آرایش کنی،تا موت بلند میشه فوری میری آرایشگاه ریشت بلند میشه فوری میزنی،مدام جلو آینست میگه من که به خودم نمیرسم

2706