2733
2734
عنوان

شوهرم بهم گفت یک ساعت دیگه تحمل ندارم باهات باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 115 پست
فقط گریه،اونم مظلوم گیر آورده آره تو عقد نامه هست

خوب پس اكه تو عقدنامه دقيق با مشخصات ذكر شده ميشه كاريش كرد اول بايد مهريه اتو بزاري اجرا تا تو منگنه قرار بگيره بعد واسه نفقه و اجرت والمثل اقدا كني دادگاه كه به نفع ات راي بده شوهرت مجبوره باهات كنار بياد

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب پس اكه تو عقدنامه دقيق با مشخصات ذكر شده ميشه كاريش كرد اول بايد مهريه اتو بزاري اجرا تا تو منگن ...

خدا کنه،میترسم درخواست طلاق بدم هیچیم بهم نرسه سر آخر به نفع اون بشه وهیچی رو از دست نده

دقیقا منم چون یه مورد اینطوری تو نزدیکام دارم و میبینم طرف واسه سرکوچه رفتن باید مجوز شوهرشو داشته ب ...

دقیقا مثل من پدرم اصلا باهام کاری نداره که کجا برم و کجا بیام چون کاملا اعتماد داره حتی گاهی نمیپرسه کجا میری خودم میگم  وحتی خودم بیرون زنگ میزنم میگم کی میام 

اصلا بددل نیست خداروشکر 

ولی واقعا بعضی مردا افتضاح بددلن خدارحم کنه آدم درستش نصیبمون بشه 

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
2738

خدا بهت صبر بده.ولی تا اخر عمر میخوای اسیرش باشی.باید ببینی تا کی توان تحمل داری بعدش میخوای چیکار کنی.به نظرم داره بهانه میگیره.یکم واسه خودت نگران باش واسه ایندت یکم سنت بره بالاتر بگه دیگه نمیخوامت چی اونجا چیکار میکنی

بهترین نیستم اما خودمم
من خودمم توعقدجداشدم ولی نامزدم پشیمون شدحتی زنگ زدحلالیت خواست گفت من زنموطلاق میدم من نمیتونم فرام ...

نامزد سابق منم چون همکلاسی دانشگامون بود از پسرای دیگه کلاسم شنیدم که این زنشم بهش خیلی شک داره همش زیر نظرش داره 

یعنی هنوز داره گوه خوری میکنه....