2733
2739

کرم دور چشم خوب پیدا کردن خیلی سخته تازه خیلیم گرونه من میخوام به جاش روغن آرگان اصل که مطمعنم اصل قیمتشم ۴۰۰ تومن بگیرم و در کنارش کپسول ویتامین ای بزنم نظر شما چیه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چرا دکتر به من گفت ویتامین Eرو به دور چشمم بزنم

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
2738
دور چشم كه خيلى مهمه! كپسول ويتامين اى ميليا مياره ....

میلیا چیه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
همون دونه هاى ريز چربى

آهاااان

من خیییلی وقته میزنم، اما ندارم

یه خورده جدیدا پای پلکم پف داره

که فک کنم واسه خواب نامناسب و گریه و غصه ست

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
آهاااان من خیییلی وقته میزنم، اما ندارم یه خورده جدیدا پای پلکم پف داره که فک کنم واسه خواب نامنا ...

شما که استفاده کردی خوب بوده یا نه البته من انتظار ندارم چروک ها رو از بین ببره فقط میخوام پیشگیری و مراقبت کنم

2706