2733
2734

وقتی عقد بودیم به اصرار شوهرم مامانمو وادار کردم برامون یه وام ده ملیونی گرفت که با سودش میشد۱۳ملیون باید پرداخت میشد به بانک انصار ۹سال پیش تو شهرمون با این پول میشد بهترین زمین خرید

بعد شوهرم داد یه پراید که مسافر کشی کنه و قسطشو بده یه چن تا قسطشو با بدبختی داد بعدش دیگه افتاد دنبال دختر بازی و عشق و حال خودش و قسط وام رو نداد.خونوادمم همش دختربازیاشو اینا رو جلو من رو میکردن واسه همین شوهرم باهاشون دشمن شد و گفت باید عروسی کنیم بریم سرخونه زندگی خودمون.بعد خانوادمم دیدن اینجوریه نمیخواستن من زنش بشم گفتن ما نه جهیزیه میدیم نه چیزی خودمون رفتیم قسطی ۳ملیون دادیم جهیزیه خریدیم رفتیم ماه عسل رفتیم سرخونه زندگیمون بماند که ۳ماه نذاشت خانوادمو ببینم.خلاصه دیگه وامه رو همشو مامانم پرداخت کرد چون هم بنام خودش بود هم ضامناش اشناهای مامانم بودن مجبور شد بخاطر اعتبارش وام رو پرداخت کرد بعدم تو یه کار با داییم شریک شدیم ضرر کردیم بعد گفت اون وامه که مامانت پرداخت کرده جای جهیزیه باشع و جای پولی که داییت سرم کلاه گذاشته در صورتی که دایی من سرشو کلاه نذاشته بود فقط یهونه اش بود که وام رو که نمرداخته توجیح کنه

حالا دوباره بعد ۹سال گیر داده که مامانت بره۲۰ملیون وام برام بگیره.مامانمم گفت نمیتونم که یعنی میدونم اگ بتونه هم دیگه توبه کرده چنین کاری بکنه حالا هر ساعت شوهرم دعوا راه میندازه که خانواده ای گه بدردم نخوره نمیخوام و این حرفا تو نمیخوای مامانت برامون وام بگیره منم میگم نمیتونه میگه میتونه و نمیخواد.انروز ظهر بهش گفتم میخوام بیمه تامین اجتماعیمونو حتی اگ از خوراک خونه کم کنم پرداخت کنم دعوا راه انداخت که نمیخوام بیمه وامی که بهش میگم نمیگیره بعد میگه میخوام بیمه بپردازم.میگه خوبه مثه پدرزنای مردم نخواستم بهم زمین و خونه بده گفتم بیا بریم محضر برات امضا میکنم برو یه زن بگیر که پدر زنت بهت زمین و خونه بده بحثمون شد بهم گفت من نباید اصلا با شما وصلت میکردم و این حرفا.همش از بقیه توقع داره بهش کمک کنن هم از پدر خودش هم خانواده من درصورتی که خانواده من اونموقع کمک بزرگی بهش کردن و قدر ندونست.اصلا به این فک نمیکنه خودش زندگیشو بسازه

الانم حالم خیلی بده ۹ساله باهاش ازدواج کردم سختی که نکشیدم نیست.هروقت میخوام یکم ارامش داشته باشم یچیزی پیش میاد.

تاحالا چن بار تا پلی طلاق رفتیم اما باز برگشتیم دخترم میره پیش دبستانی و منم الان باردارم ناخواسته باردار شدم اولشم خواستم بندازمش شوهرم نذاشت.الان اینقد اعصابم خورده میگم کاش انداخته بودمش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شما تو عقد وقتی دیدی همچین آدمیه چرا باهاش ازدواج کردی خودتو بدبخت کردی که

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2738

به هیچ عنوان وسوسه نشی به مادرت فشار بیاری. این نوع مردا همیشه پرتوقع تر میشن. بزار یاد بگیره رو پای حودش وایسه. ولی دعوا هم نیفت الکی. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

سر خم نکن بگو یه بار وام برداشتن خودتو نشون دادی نتابد هم برات کاری نمیکنی برا از ننه بالای خودت کمک بگیر

یه آروزی خوب برام میکنید منم براتون بهترین رو آرزو دارم ومیدونم یه روزیی غمهام میرن خواب ابدی و همیشه شاد میشم
خب چرا رفتی با مخالفت خانوادت جهیزیه خریدی و باهاش عروسی کردی

احمق بودم از اولم هیچکس راضی نبود چون عاشقش بودم بخاطرش تو روی همه وایسادم اما بارها بهم خیانت کرد بارها شنیدم اعتیاد داره اما هیچوقت زیربار نرفت الانم مطمعنم که معتاده ولی نمیدونم به چی 

2706