2737
2734
عنوان

😱😨اتفاقات عجيب زندگي ملت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 7365 بازدید | 246 پست

شاید باورتون نشه مرض دارم اومدم تو تاپیک فقط تندتند ردشون میکنم 😂دیشب فیلم.ترسناک دیدم تا ساعت سه نخوابیدم از ترس خدا لعنتشون کنه با فیلمایی که میسازن😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سبزی ندارم که😐😅 خانوما یه ذره از سبزی هاتونو رد کنین بیاد😜

بیا شکلات بخور بیای پاک کردن سبزی ننه 🍬🍬🍬

من یک دخترم👧 نگاه 👀به صدا و بدن ظریفم نکن اگر بخواهم تمام هویت مردانه است🧔را به 🔥خواهم کشید...!     من یک دخترم 👧...  با احساسات دخترانه ....سختم نکنید...!   مهربانم.... سنگم نکنید!   ساده ام... پیچیده ام نکنید!عشق و اندیشه در جانم است....مسخره ام نکنید! دخترانه گی هایم نیاز به مردانگی هایت ندارند...برو    مردانگی هایت را با زنانگی های یکی دیگر ارضا کن...! کاش شعور یک عده برسه نر بودن 🧔 یک جنسیت است و مرد 🧔 بودن هویت ... زیادند دخترانی که نر نیستند و لی خیلی 🧔 هستن...
2728
شاید باورتون نشه مرض دارم اومدم تو تاپیک فقط تندتند ردشون میکنم 😂دیشب فیلم.ترسناک دیدم تا ساعت سه ن ...

منم ميبينم تا يه سال ميترسم فقط مث سگ جرعتم نميكنم برم حموم

یبار دیگه هم‌ همون موقع ها خواستم بخوابم با صدای نفس نفس زدن کسی از خواب پریدم ‌..انگار ک یه نفر خیلی دویده باشه و نفس نفس بزنه دقبقا همونجوری بود و قشنگ حس میکردم ک جلوی صورتمه😣😣😣پاشدم کل خونه رو گشتم چون بعضی وقتا همسرم از سرکار میاد اینجوری اذیتم میکنه ولی بقران نبود..

قشنگ حس میکردم جلو روم داره نفس نفس میزنه ولی تا چشامو باز کردم صداش قطع شد😭

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2740
یبار دیگه هم‌ همون موقع ها خواستم بخوابم با صدای نفس نفس زدن کسی از خواب پریدم ‌..انگار ک یه نفر خیل ...

برای منم پیش اومده انگار یکی پیشم دراز کشیده قشنگ صدای نفساش میومد 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
برای منم پیش اومده انگار یکی پیشم دراز کشیده قشنگ صدای نفساش میومد 

نترسیدی؟؟؟

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
خدامرگم بده واي نميدونم بخدا اخه بچه چطوري ديده اونارو؟

برادرشوهر خواهرم نوجوان بود مدت ها بیمار بود و بالاخره فوت شد اون مدت خواهرم میگفت همش داره زنایی رو میبینه اطرافش هی در موردشون حرف میزنه مخصوصا روز آخرش

خواهرم طفلی تا مدت ها از اون خونه و آدماش میترسید

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706