2733
2734
عنوان

😱😨اتفاقات عجيب زندگي ملت😐

| مشاهده متن کامل بحث + 7365 بازدید | 246 پست

وا

خب داستان اول چرا دوباره دوربینارو چک نکردن ببینن کیف چطور اومد کنارش؟؟؟

چه مسخره 

باقیشو نخوندم 

شیطونکی سابق هستم. چرا گزینهِ کشور،  فقط امریکا و ایرانه ؟؟ من اهل هیچکدام نیستم. من اهل دلم 😐

من همسرم بعضی وقتا شب کاره یه شب ساعت ۴ونیم ۵ بود خواستم بخوابم بین خواب و بیداری بودم یهو صدای در کمد دیواری ها میومد...مث اینکه یه نفر محکم باز و بسته کنه و بکوبونه به هم😣😣😣😣خیلی ترسناک بود ولی همینکه چشامو باز کردم صدا قطع شد منم میترسیدم برم تو اتاقو نگاه کنم همون حالتی ک بودم موندم فقط رفتم زیر پتو😨😩

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سبزی ندارم که😐😅 خانوما یه ذره از سبزی هاتونو رد کنین بیاد😜

بیا عزیزم غصه نخور ب اندازه هممون هس😆

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2728
من همسرم بعضی وقتا شب کاره یه شب ساعت ۴ونیم ۵ بود خواستم بخوابم بین خواب و بیداری بودم یهو صدای در ک ...

وااااااي خدايا

منم برام پيش اومده فقط ميرم زير پتو اخخخ

من همسرم بعضی وقتا شب کاره یه شب ساعت ۴ونیم ۵ بود خواستم بخوابم بین خواب و بیداری بودم یهو صدای در ک ...

منم تو خونه تنها که میشم درا بسته میشن 

همین امروز صدای بسته شدن در اتاقم اومد 

ولی به خاطر باده🤔

لایک نکن عشقم😚
2738
من سبزی ندارم که😐😅 خانوما یه ذره از سبزی هاتونو رد کنین بیاد😜

گشنیز زیاد دارم مثه گیس بهم گره خوردن حوصله داری یکمشو بدم پاک کنی

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
منم تو خونه تنها که میشم درا بسته میشن  همین امروز صدای بسته شدن در اتاقم اومد  ولی به خ ...

ن واسه ما اتاقمون پنجره نداره ک باد بزنه...کمد دیواری هام جوری نیستن ک خود ب خود صدا بدن

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2706