2733
2739
عنوان

دیشب کتک خوردم +عکس از پیام ها +عکس دستم

| مشاهده متن کامل بحث + 20762 بازدید | 417 پست
بروجردیا خو کلا عجیبن تو پذیرش قومیتشون! اما استارتر لر نیست لهجه بوشهری کمی شبیه لریه  تو فیل ...

بروجردیا اصلا عجیب نیستن خودشونو لر نمیدونن چون واقعا زبونشون مثل لرا نیست وقتی حرف میزنن یه نفر که لر نباشه کاملا میفهمه چی میگن در واقع بیشتر لهجه ست تا زبون پاریس کوچولو رو عشق است  

البته من مامان بابام بروجردی ان ی سی سالی هم میشه ک دیگه اونجا زندگی نمیکنیم ولی مردمش خیلی بافرهنگ و با کلاسن

بروجردیا اصلا عجیب نیستن خودشونو لر نمیدونن چون واقعا زبونشون مثل لرا نیست وقتی حرف میزنن یه نفر که ...

عزیزم پس لر نیستین چی هستین؟ گویش لری لهجه های متفاوتی داره که لری بروجردی هم یکی از اوناس! واقعا مردمش عجیبن ازاین لحاظ که از اصالت خودشون فرار میکنن و خیلیاشون ادعا میکنن ک ما نهاوندی یا شیرازی هستیم و بهمین علت خودشونو لر بروجرد نمیدونن اما اینکه شما میگی پدر و مادرم بروجردی هستن اما بروجردیا لر نیستن اینم از همون عجایبه

خــــدا امیــد من است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو این سن کممم دارم میترسم چرا چون ازم سواستفاده شدا چون از نقطه ضعفم استفاده شده توسط یک مرد سن ...

خوب با بزرگتر ت حرف بزن یا با اورژانس اجتماعی تماس بگیر کمکت کنه 

یا برو مشاور ...عزیزم این اتفاق تو دنیا برا خیلی ها افتاده با چند جلسه مشاور میتونی حل ش کنی .....عزیزم سن بچه من و داری ...اگه کاری از دستم بر میاد برات انجام بدم ...

الکی غصه نخور محکم و قوی باش و سعی کن این خاطره تلخ رو حل کنی برا خودت ...نمی گم فراموش کن حل ش کن 

...

بازم اون مرد رو می بینی یا میشناسی ؟؟

به راحتی میتونی ازش شکایت کنی محرمانه....

2731
گذاشتم گفت باشه الان نمیتونم برج 11 ترک میکنم

شما هم‌برنمیگشتی تا برج ۱۱

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر

من کار ب اعتیادش ندارم باید حل ش کنی 

ولی دختر خوب 

خودت اول توهین کردی حرف زشت زدی .تو گوشش هم خوابوندی....تازه تا اینجا و برا ما تعریف کردی 

خوب خواهرا گل من میشه بفرمائید اگه شما یه همچه رفتاری از زنداداشتون با برادرتون ببینید انتظار چه واکنشی از داداش دارید .؟

میشه بفرمائید اگه با همسرتون یه همچه رفتاری بکنید اونا به جاش  زانو می زنن و دسته گل تقدیم میکنن ؟؟؟؟

اشتباه نکنید کار زشت مرد رو توجیه نمی کنم '

ولی این خانم باید بدونه مادری کردن ب صبوری کردن این مواقع است این بچه روح و روانش آسیب می بینه و یه چرخه بیمار در نسل خودش رو رقم میزنه 

تو رو خدا اگه بزرگ نشدید مادر نشید 

2738
عزیزم پس لر نیستین چی هستین؟ گویش لری لهجه های متفاوتی داره که لری بروجردی هم یکی از اوناس! واقعا مر ...

اگر میگن نهاوندی چون از نظر جغرافیایی بیشتر نزدیک همدان هستن تا خرم آباد و فرهنگشون به مردم اون منطقه نزدیکتره اگه هم میگن لر نیستیم منظورشون اینه لر خرم آباد و لک نیستن  

بنده خدا خودش فلج مغزی که نیست اینقد که همه میدونن اونم میدونه.  چی بگم واقعا،

اره همه اونایی که با شوهر معتاد سه چهار تا زاییدن هی به هوای اینکه یارو آدم شه هم فلج مغزی نبودن !!!

وای چه زنه خطرناکی هستی تو چه راهکارایی یاد مردم میدی ،خدا رو بالا سرت در نظر گرفتی؟

خطرناک اون بچه ای که توو این شرایط بزرگ میشه..

خطرناک زنی هست که توو سری میخوره و فکر میکنه داره فداکاری میکنه،زنی که حساب زندگیش از دستش در بره خطرناکه..

وقتی دمای بدنت از خشم و ظلم به فارنهایت رسید و دیگران گفتن زن وشوهر دعوا کنن ابلهان باور -مرد دیگه کاریش نمیشه کرد و یه پارچ آب یخ ریختن سرت و گفتن آروم باش،،اون موقع ست که میفهمی چی میگم

الان پشتت به مامان بابات گرمه،،وقتی بی کس و کار شدی اون روی شوهرت رو میبینی...

گذشته بر این کی پول سی گرم رو داره؟؟؟

2706