2737
2739
عنوان

دوستان مشهدی کمک

104 بازدید | 7 پست

توروخدا کمک کنید 

خواهر من تو دوران نامزدی باردار شده  و هفته ۵ حاملگیه و دنبال یک ماما خوب میگرده برای سقط جنین تورو خدا نیاین بگین چرا سقط 

به هیچ عنوان شرایط نگهداریشو نداره 

والا الان تو مشهد همه تو دوران نامزدی باردار میشن   تازه با افتخار هم به همه میگن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
والا الان تو مشهد همه تو دوران نامزدی باردار میشن    تازه با افتخار هم به همه میگن

عزیزم من کاری به بقیه ندارم 

خواهر من عروسیش تقریبا دو سال دیگه است و الان اصلا شرایط نگهداری بچه رو نداره و خانواده شوهرش هم به شدت مذهبین و این چیزا رو بد میدونن 

لطفا اگر کسیو می شناسین راهنمایی کنین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مذهبی ها اگه بفهمن سقط کرده ( که عاقبت میفهمن) بدجوری ناراحت میشن  ها

گفته باشم

بدجورررر

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2731
عزیزم من کاری به بقیه ندارم  خواهر من عروسیش تقریبا دو سال دیگه است و الان اصلا شرایط نگهداری ...

من کسی رو قضاوت نمیکنم ولی اگه مذهبی هستن باید بدونن کار گناهی نکردن یکی از فامیل های ما تو همین شرایط عروسی هم میخوان بعد تولد بچه بگیرن همه هم بهش تبریک گفتن والان تو همین سایت ببینی خیلی ها در انتظار بچن و حسابی دارن دوادرمون میکنن از بس نازایی زیاده و معلوم نیست چی به خورد آدم میدن تو این کشور به نظرم یکم صبر کنین اولش آدم هول میکنه ممکنه تصمیم اشتباه بگیره همه جوانب رو بررسی بکنین

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

ببین عزیزم تصمیم شخصی خودشونه چون نه شوهرش و نه خودش شرایط نگهداری بچه رو ندارن و از نظر خانوادگی هم اصلاااا اوکی نیست این قضیه چون با هزار بدبختی نامزد کردن از نظر خونوادگی اصلا اوکی نیستیم و اگر اونا همچین قضیه ای رو بفهمن خیلی بد میشه . عزیزم هر کسی ی شرایطی داره دیگه 

ما هم دنبال ی ماما خوب هستیم که مشکلی برای ۴ ۵ سال دیگه پیش نیاد . 

2738