2733
2734
عنوان

یه اتفاقاتی افتاده که اگر درست نشه کل خانوادمون میپاچه

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 22 پست
خواهرم  شوهرش بهش خیانت کرده        برادرم  تو نامزدی جدا شد بابام سکت ...

ایشالا سرش به سنگ بخوره و  خدا به زندگیشون گرمی بده شاید سو تفاهم بوده و خواهرتون اینجوری برداشت کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالا سرش به سنگ بخوره و  خدا به زندگیشون گرمی بده شاید سو تفاهم بوده و خواهرتون اینجوری برداش ...

خودش  قبول داره   شوهرش.  بخدا نمیدونم  چرا اینطور کرده  دوتا بچه عینهو  دست گل دارن 

مامان بابام دلشون خوشه حداقل زندگی این خوبه  اونم  ک اینطوری 

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
خواهرم  شوهرش بهش خیانت کرده        برادرم  تو نامزدی جدا شد بابام سکت ...

هفتادتاحمدحتماحتمابخون منم پنج تابراتون میخونم بخون ک خیلی معجزس ب خاهرتم بگوتحمل کنه انسان جایزالخطاست بخاطری بارزندگیشو ازهم نپاشه 

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2728
هفتادتاحمدحتماحتمابخون منم پنج تابراتون میخونم بخون ک خیلی معجزس ب خاهرتم بگوتحمل کنه انسان جایزالخط ...

انقدر دلش گرفته  میگ جدایی هی میگم  صبر کن الان اتیشت تنده میگه  تو میخای من جدا نشم  من بمونم کنارش میمیرم. الان بخدا دلم نمیاد کنارش باشع اما  فکر پدر و مادر...... 

حتما میخونم مرسی

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸
انقدر دلش گرفته  میگ جدایی هی میگم  صبر کن الان اتیشت تنده میگه  تو میخای من جد ...

بابادرسته سخته ولی انسان جایزالخطاست یبار عیبنداره ازرونادونیش بوده خداب اون بزرگی میبخشه اگ توبه کن ب خاهرتم بکویبارجیزی نیس خاله بدبخت من شوهرش چندتازن گرفته چندسال چندسال نمیاد تازه رفت ی دخترهمسن دخترخودش گرفت حسابشو کن الانم نمیادخونش بازم از الم طلاقشونمیگیره شوهرشم ولش کرده ها میکه دوسش داشتم

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
بابادرسته سخته ولی انسان جایزالخطاست یبار عیبنداره ازرونادونیش بوده خداب اون بزرگی میبخشه اگ توبه کن ...

منم گفتم این بارو ببخش  وشهرش میگ فقط ابرومو نبر  هر چی تو بگی . گفته حق طلاقو میده بهش.

2738