2737
2739
عنوان

بگین من عروس بدجنسیم؟

477 بازدید | 44 پست

مادرشوهرم چند وقت خونه نبوده تو این مدت اشپزخونه بخاطر ابگرم کن خراب قدیمی سوراخ ب گند کشیده شده

کلا خونه رو گرد گرفته 

حیاط و انبارم چند وقته میخوان مرتب کنن

بعد من به یه دلایلی دل و دماغ خودمم ندارم

نرفتم کمکشون

منم طبقه ی بالاشون هستم

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن

من حاملم امسال تعمير كردن و تميز كاري

اصلا نرفتم تا اخر كارشون

طبقه بالاشونم هستم

اون يكي جاريم رفت كمكش

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2731

نه،وظیفه نداری.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

نه ، حالشو نداری،،، ربطی به بدجنسی نداره، منم معمولا نمیرم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738

وظیفت نیس اما برو ی تعارف بزن یا یکم الکی مشغول شو یا براشون میوه ای چیزی ببر

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

نه بدجنس نیستی چون واقعا وظیفه ات نیس اما من اگر بودم فقط از سر لطف و محبت میرفتم کمکشون

حتما بخون امضامو ؛ اگه ریپلای کردی فازت گـَنگ بود از قبل بدون جوابتو نخواهم داد! نه که بلد نباشما! خیلیم بلدم انقدی که تا صبح بگم و بگی!   فقط فرقم با تو اینه مغزمو درگیر انرژی منفیای دنیا نمیکنم    توام نکن و اگه نظرت مخالفمه کلا جوابی ننویس برام منفیای دنیارو نکش سمت خودت   هولشون بده اون وَر!   حالت بهتر شد؟ حله!   
نه بد جنس نیستی ولی به رسم انسانیت برو یه سر بزن

دوس دارم برم ولی اصلا حال و حوصله ندارم 

میدونمم الان هزار بار گفتن حتی نیومد یه سر بزنه

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 
2706