2733
2739
عنوان

کودک ازاری 😔

753 بازدید | 22 پست

یکی مثل ما خودشو به در و دیوار میزنه و کلی پول خرج میکنه و نذر نیاز تازه ایا بشه ایا نشه

یکی مثل همسایه پایینیمون سر یه پاکن گم کردن پسرشو میگیره به باد کتک

هر روز صدای جیغ و فریاد مامانه سر بچش بخاطر شیطونیش بخاطر درس نخوندنش تو کل ساختمون میپیچه (کلاس دوم سومه) کاش میشد صداشو ظبط میکردم گوش میدادین سر طفل معصوم چه اربده هایی میکشه. انگار ادم بزرگه پسرش مدام در حال لجبازی و سرکوب کردنشه . 😔😔😔😭😭

فکر کنم ناراحتی اعصاب داره

مامانا یادتون نره با چه زحمتی میشه باردار شد و خیلیا در حسرتش دارن میسوزن قدر فرشته هاتونو بدونین

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

ما تو اقوام داریم بعد از سالها باردار نشدن دوتا بچه شو با شیلنگ میزنه 

یادمه وقتی باردا نمیشد میگفت خدایا من فقط باردار بشم هیجی ازت نمیخوام

خیلی ها وقتی به خواسته هاشون میرسن یادشون میره چه عذابی برای به دست اوردنش کشیدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه ناراحتی خانم، بچه داری واقعا سخته، اواز دهل از دور خوش است

سخته نیارن کسی مجبورشون نکرده. بشکنه دستی که رو بچه بلند میشه

2731

فقط میتونم بگم حیف فرشته های نازی ک دست همچین وحشی هایی میوفتن من خواهرناتنیم دقیقن همینجوره دوتادخترداره یه ۵ساله یه یک ونیم ساله چی بگم بقرآن اگه غذانخورن میزنه اگه دسشویی نرن میزنه اصن بالاسرشون وایمیسته میگه دسشویی کن ندارن ها انقد میزنه میگه دسشویی کنین خلاصه ک روانیه همش میگه الهی بمیری راحت بشم  بخدا دختر۵سالش افسرده شده اصن حرف نمیزنه باماها همش ی گوشه کز میکنه مث پیرزنا😢😢

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
سخته نیارن کسی مجبورشون نکرده. بشکنه دستی که رو بچه بلند میشه

این حرفت واقعا درست نیست، امیدوارم تجربه کنی بچه داشتن روگ تبیه و تشویق واقعا لازمه، اونوقت باید هرکی با شوهرش دعوا کنه بگن خب از دواج نمیکردی

فقط خدا 
ما تو اقوام داریم بعد از سالها باردار نشدن دوتا بچه شو با شیلنگ میزنه  یادمه وقتی باردا نمیشد ...

واقعا متاسفم براشون 

بعد زبونم لال اون بچه طوریش بشه میشینه به خدا بد و بیراه میگه که چرا گرفتیش از من

یادش نمیاد بی لیاقتیشو به خدا ثابت کرده

(البته منظورم این نیست هر کی بچشو از دست داده لیاقت نداشته اصلا )

2738

اینجا کلا کودک ازاری خصوصا به نحو فیزیکی و تنبیه بدنی خیلی طرفدار داره متاسفانه کلا مهارت برقراری ارتباط و ضمینه روحی و عاطفی لازم رو ندارن بعضی دوستان و صرفا فقط زاییدن و خوب بعضی فشار مالی و عاطفی هم دارن که مزید برعلت میشه گاهی هم افسردگی زایمان درمان نشده هست خلاصه مشکلات زیاده دیگه نمیدونن دارن اتشی درست میکنن که دودش به چشم خودشون و بچه خودشون میره

بچه ها هر رفتاری میکنن از ماها الگو گرفتن اگر این حقیقت رو بپذیریم به جای عربده کشی خودمونو اصلاح میکنیم

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
من کارہ خانمہ رو تایید نمیکنم ولی بعضی بچہ ھا خیلی تو مخن

هر چقدر هم تو مخ باشن امانت خدان دستمون خودمون خواستیم به دنیا بیاریمشون و به خودمون رفتن خودمونم تربیتشون کردیم

پس از ماست که بر ماست

فقط میتونم بگم حیف فرشته های نازی ک دست همچین وحشی هایی میوفتن من خواهرناتنیم دقیقن همینجوره دوتادخت ...

عزییییزم  الاهی 😭

این دیگه مادر نیست

واقعنم نیس بخدا دلم برا بچه هاش میسوزه من نمیدونم ی همچین آدمایی ک ارزه ندارن بچه بزرگ کنن چرا میارن آخه چرا آیندشوخراب میکنن با این کارا

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2706