2737
2734

روابطم با دوستام کم شد و تقریبا تموم شد اما خواهر که ندارم هیچ دوستی هم ندارم اگه یکی دوتا هم بودن اونا هم دیگه خبریشون نمیشه. 

تو فامیلم با دختر عمم صمیمی بودم اونم تازگی بی دلیل بهم محل نمیذاره 

هر چی هم ازش میپرسم میگه چیزیم نیست ب ه نظرتون چیکار کنم اعتماد به نفسم اومده پایین 

آخه چرا قبل ازدواجم همه باهام صمیمی بودن حالا هیشکی رو ندارم

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

اره درست فکر میکنی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زندگي متاهلي يه تغييراتي رو به همراه داره بايد اينا رو بپذيري

دوستهاي جديد براي خودت پيدا كن كه مثل خودت متاهل باشن

زندگي جديد با دوستهاي جديد 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738

نه همیشه از حسادت نیست، من منظورم شما نیستی استارتر ولی بعضیا وقتی بهشون نزدیک میشی احساس میکنن شوهرشونو (یا دوست پسرشونو ) میخوای بدزدی بعد این رو ما احساس میکنیم و بهمون برمیخوره

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

شايد فكر كردن خودتون نميخوايد يا چون ازدواج كرديد موقعيتشو نداريد 

خودتون به دوستاتون پيام بديد و قرار بذاريد شايد اونا ملاحضه شمارو ميكنن 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

اره دقیقا همینطوری میشه. باید بگردی دنبال دوستای جدید که متاهل هستند ، اصلا ادم انگار وارد ی برهه جدید از زندگی میشه.

من که از دوستای مجردیم فقط یکیشون رو باهاش درارتباطم با دخترهای فامیلم رابطم خ کمتر شد تا دختر داییم که نامزد کرد با اون درست شد با بقیه نه هنوز

با کیفیت ترین کاغذدیواری ، پوستر ، پارکت ، سقف کشسان و... با قیمت مناسب.                                    ایدی تلگرام : Miss_fathali

منم 😣

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

منم دقیقا عین توام خب این یه واقعیته آدم بعد ازدواج هم مسئولیتش زیاد میشه هم یه خانواده به خانواده خودت اضافه میشه که باید برای اونا هم وقت بذاری هم شوهرت باید اولویت باشه

آدم دیگه نمیتونه مث مجردیاش با دوستاش باشه ولی بعضیاشون آنقدر بی شعورن این چیزارو اصلا نمیفهمن

فک میکنن داری خودتو میگیری و کم وقت میذاری براشون

که به درک بذار فک کنن

خودشون شوهر کنن میفهمن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706