2737
2739
عنوان

شکایت از شوهر

445 بازدید | 37 پست

خانوما هرکی خاست جواب بده لطفا کامل بخونه: من شوهرم دست بزن داره دیشب کتکم زد نمیخام جدا بشم فقط میخام یه گوش مالی بهش بدم که عین بی کَسا منو تو خونه گیر نکشه و جورابشو بکنه تو دهنم و بزنه بعدم تا صبح تنهام بزاره....فقط چند تا سوال دارم ..یکی اینکه من کلا بدنم اینهمه عین خر کتک میخوره ولی جاش زیاد نمی مونه با اینکه پوستم تقریبا روشنه فقط الان یه جای زخم کوچیک رو زانوم دارم یه کمم لبم ورم کرده که البته ورم لبمو خودم تشخیص میدم کسی که منو تا حالا ندیده باشه نمیتونه متوجه بشه سوالم اینه همون زخم کوچیک کافیه؟یا باید کبودی شدید باشه برا شکایت؟؟یه سوال دیگم دارم اینه که باید اول برم پاسگاه یا پزشکی قانونی؟بعد اگه شکایت کنم چی میشه؟باید محل کارشو بگم که بیان دستگیرش کنن؟؟بعد با سندم میتونه بیاد بیرون؟؟فقط یکی کامل برام توضیح بده چون من پول ندارم برم پیش وکیل،بعدم اینکه وقتی منو میزنه من خیلی عصبی میشم از اینکارش شروع میکنم به جیغ و داد و به این راحتی آروم نمیشم اگه همسایه ها بیان شهادت بدن که من جیغ زدم به ضرر منه؟؟

بهاری که خزان شد...بهارِخزان(بخزان)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فعلا برو براي همون پزشكي قانوني

بعدا باز اگه خداي نكرده اين اتفاق افتاد براي زخم اون موقع هم ميري

روي هم جمع بشن بهتره

و صد البته با وكيل صحبت كني بهتر

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
2731

تو برو پزشکی قانونی بگو زدتت ا نا میفهمن خودشون. روانی که جوراب کرده تو دهنتو میخوای گوش مالی بدی،؟؟؟؟  

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738

جيغ زدن شما و شهادت همسايه ميتونه نشون دهنده اين باشه كه دعوا شده توي خونتون

ميتونه ثابت كنه كه اون بوده كه زدت احتمالا

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺

بهتره که همسایه ها شهادت میدنن میزنتت جیغ میزنی وای چه زندگی سگی داری ببخشید البته 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706