2737
2734

تو خواب دیوم عمه شوهرم البته تو خواب نمیشناختمش .اومد خونه مادرم و مثلا همسایه خونه بغلی بود ی عاااااالم گردنبند خوشگل داش ریخت رو فرش من و خواهرم و دختر خالم و اینا نشستیم دورش 

گف نذر کرده بودم ب دخترای محل گردنبند هدیه بدم .برا همه از این کوچولو ها داد معمولی .

مال من ی پلاک اسم بزررررررگ‌بود اسم علی .دوطرف علی هم چشم نظر گف این ماله توعه فقط ..انداخت گردنم .😍😍

سونو ۱۶ هفته و ۱۲ هفته گف دختر .

حاالا این ب بارداریم ربط داره یا چی اکثرا خوابام تعبیر میشن همیشه اما بلد نیستماینو یعنی چی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
من فک میکردم گردنبد پسرہ🤔

تو نتم نوشتع پسره مخصوصا ک روشم اسم علی بود .اما بچه منو دوبار گفتن دختره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تعبیرش اینه اسم دومادت علی میشه😅😅😅😅

نقش عمه شوهرم چیه .اهاااااا با نتیجه اون ازدواج میکنه دخترم!!اخه نوه هاش ک علی نداره بینش 😃