2737
2739
عنوان

دیروز دکترم دعوام کرد بخاطر پسرم

511 بازدید | 27 پست

گف بچه ای که هنوز چهار ماهش نشده چطور 9کیلو و دویس گرمه 29ام میشه چهار ماهش

گف هم وزن بچه یک سالس 

اگه به همین روند ادامه بده بهش رژیم میدم

از دیشب که خواستم کنترل کنم شیر خوردنش سه برابر شد 

من باید چیکار  کنم 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید به حرف دکتر عمل کنی

بعدها بچه ات تبدیل به یه مرد خیلی چاق و بد هیکل شد  ، دیابت و فشار خون و کلسترول و هزار بیماری دیگه گرفت جواب وجدان خودت رو چطوری میخوای بدی؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
خدا نگهش داره موچولی شکمو رو😍😄

وقتی هم شیر نمیخوره دائم یا بازوی منو میخوره یا دست خودشو یا لباسشو

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2738
باید به حرف دکتر عمل کنی بعدها بچه ات تبدیل به یه مرد خیلی چاق و بد هیکل شد  ، دیابت و فشار خو ...

آخه خودش شیر میخواد من دیگه نمیدونم چیکار کنم 

راست میگه خب

همه فک میکنن بچه هرچی تپل تر باشه سالم تره ولی خیلی اشتباهه

بعدا هزارجور مشکل پیش میاد براش

رعایت کن وزنش نرمال شه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
راه بیفته شیطنتش زیاد میشه لاغر میشه بابا

الان حس مبکنم واسه همین وزنشه نمیتونه غلت بزنه 

آخه خودش شیر میخواد من دیگه نمیدونم چیکار کنم 

منم نمیدونم بببن دکتر چی میگه همون کارو بکن دختر خوب

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
راست میگه خب همه فک میکنن بچه هرچی تپل تر باشه سالم تره ولی خیلی اشتباهه بعدا هزارجور مشکل پیش میا ...

همون باد نیستم چطور بهش کم شیر بدم 

وقتی هم شیر نمیخوره دائم یا بازوی منو میخوره یا دست خودشو یا لباسشو

ای خدا😆 دور از جونش بچه گربه ها اینکارو میکنن من 4 تا بچه گربه دارم دست منو با ممه مامانشون اشتباه میگیرن😄

ای خدا😆 دور از جونش بچه گربه ها اینکارو میکنن من 4 تا بچه گربه دارم دست منو با ممه مامانشون اشتباه ...

دست خودشو انقدر میخوره حالت تهوع میگیره 

2706