2733
2739
عنوان

طلای دست دو میخوام بخرم

276 بازدید | 22 پست

رفتم تو دیوار آگهی رو دیدم زدن ۶گرمه هر گرم ۵تومن بالاتر از قیمت تابلو یا ده تومن بالاتر از قیمت تابلو 

نفهمیدم منظورشون چیه؟

قیمت تابلو چیه

اگه تجربه تو خرید طلای دست دو دارین راهنماییم کنین

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از دیوار نخر 

اگر تهرانی برو بازار بزرگ   زیر زمین  سبزه میدون اونجا دست دوم هست البته الان طلا ارزونه چیز خاصی نمیونه ولی اگر واسه سرمایه میخوای پیدا میکنی 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
خانوما بگید با ی تومن میشه زنجیر خرید؟

آره 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

قیمت تابلو قیمت بدون اجرت و دستمزده 

میشه گف قیمت خام طلاس بخای طلای نو بخری برا هرگرمش سی چهل تومن بیشتر از قیمت تابلو میگیرن

طلای کارکرده ب صرفه تره و انقد ب خاطر دستمزد اینا نمیکشن روش

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)
2738
از دیوار نخر  اگر تهرانی برو بازار بزرگ   زیر زمین  سبزه میدون اونجا دست دوم هست الب ...

نه مشهدم 

دوتومن دارم نمیدونم طلا بخرم یا پولو نگهدارم تو بانک 

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا
نه مشهدم  دوتومن دارم نمیدونم طلا بخرم یا پولو نگهدارم تو بانک

والا بخری بهتره فقط موضوع اینه که شاید بعد از این  2 روز تعطیلات یا بره بالا یا بره پایین  پایین رفتنش نهایتا برای شما 20 30 هزار تومن فرقش باشه به نظرم بخر 

2706