2733
2739
عنوان

سلام! میخوام تو پرند خونه بخرم. کسی تو پرند زندگی میکنه اینجا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2055 بازدید | 136 پست
واقعا میگی؟ اونجا زندگی میکنی یا رفتی فقط؟ اخرین بار کی رفتی؟ ما زیاد رفت و امد داریم همه فقرای جاها ...

من ۸ ساله ساکن پرندم... 

گدا و اسفند دود کن جایی میرن که کاسبی کنند .... اونجا که زندگی نمی کنن ......... شما فقرا رو کجا دیدی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب هست من مامانم تو شلوغیه تهران داره دیوونه میشه تمیزه هوا 

بخوای میلیارد هزینه کنی و حاشینه نشین بشی خیلی گزینه های بهتری هم وجود داره چرا پرند خب

لطفا درخواست دوستی ندید
2731
من ۸ ساله ساکن پرندم...  گدا و اسفند دود کن جایی میرن که کاسبی کنند .... اونجا که زندگی نمی کن ...

تو خیابوناش. میگم یعنی فرقی بین جنوب تهران و اونجا نمیبینم تو مردمش. فقط پرند شهرسازی شده جنوب تهران قدیمی و به هم ریخته ست

لطفا درخواست دوستی ندید

خواهر من فازشیش میشینه درناآوند من خودمم حاضرم برم اونجا بشینم از نظر من خیلی خوبه آبو هواش بهم نمیسازه وگرنه خوبه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
2738
تو خیابوناش. میگم یعنی فرقی بین جنوب تهران و اونجا نمیبینم تو مردمش. فقط پرند شهرسازی شده جنوب تهران ...

نمیدونم شما کجا رو دیدی... 

بله من هم میگم تفاوت خیلی بین مردم و فرهنگ شهری جنوب تهران و پرند... 

من پرند رو بیشتر می پسندم... حداقل برای حفظ ظاهر رفتار منطقه بومی رو از خودشون نشون نمیدن 

بوی بد آشغال و جوی فاضلاب نمیاد و..........

دوست عزیز پرند حاشیه نیست... یک شهر جدیده ...  آیا به کرج میگن حاشیه؟؟؟

من خودمم احتمالا برم همونجا بخرم پولم به جنوب تهران نمیرسه ولی واقعا جای جالبی نیست من هروقت میرم از غصه اینکه شاید برم اونجا زندگی کنم دست چپم خشک میشه. پر سگ ولگرده،بیابونه دیگه😭

لطفا درخواست دوستی ندید
نمیدونم شما کجا رو دیدی...  بله من هم میگم تفاوت خیلی بین مردم و فرهنگ شهری جنوب تهران و پرند. ...

راستش همه جاشو بارها و بارها دیدم چون هم چندتا فامیل داریم هم چند تا از دوستای صمیمی همسرم هم میریم خونه هاشو میبینیم هرچند وقت یکبار برا خرید حتی بازارشم رفتیم خرید

لطفا درخواست دوستی ندید

پرند خونه هاش کاملا تمیزو نوساز خیلی شیکو پیکه ولی از هر قومی هستو میگن دزد و معتاد زیاده

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
من خودمم احتمالا برم همونجا بخرم پولم به جنوب تهران نمیرسه ولی واقعا جای جالبی نیست من هروقت میرم از ...

من بخاطر شغل همسرم ساکن پرندم... پولم هم به شمال تهران میرسه 

موضوع اینه شما داری با حرفات به چندین هزار آدم توهین می کنی..... 

اینکه شما کجا رفتی و چی دیدی دلیل بر قضاوت اینطوری نیست.... 

البته این موضوع که مجبور هم هستی روی حست اثر داره ....

پرند خونه هاش کاملا تمیزو نوساز خیلی شیکو پیکه ولی از هر قومی هستو میگن دزد و معتاد زیاده

یکی از فازاش که معروف شده به فاحشه خونه خیلیم سر زبوناس

لطفا درخواست دوستی ندید
من یه مدت اونجابودم خوشم نیومد

از چیش؟چجوریه؟

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
2706