2752
2734
اتفاقا مادرمن انقدر فهمیدس تفاوتی بینمون نزاشته هیچ دخترارو بیشتر دوست داره  ولی شما حتما رو ر ...

والا بخدا چ‌طرز فکریه من خودم دخترم تو فامیل فقط من دخترم و یکی دیگه بقیه همه پسر هستن جونشون برا ما دوتا دختر درمیاد. انا ذاتن پسر دوستن احتمالا حالا جالب اینجاس من خودم پسر دارم عاشقشم هستما ولی ن ب صرف اینکه پسره ب صرف اینکه بچمه حالا چ دختر چ پسر😶

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خدا به هرکی حسرتشو داره بده،من همیشه پسر میخواستم همونم شد،خداروشکر🙏🙏🙏🙏

خدا حفظشون کنه براتون و ایشالله همونجوری که فکر میکنید و توقعشو دارید براتون باشن

🤲خدایا زود بگذره و راحت....
اتفاقا مادرمن انقدر فهمیدس تفاوتی بینمون نزاشته هیچ دخترارو بیشتر دوست داره  ولی شما حتما رو ر ...

شوهرم مرز محبت به همسر و مادر رو داره،کاش شوهر شما هم داشت،انقدر دنبال جبرانش به دختر بیچاره که آخرش به چشم پرستار بهش نگاه میکنید نبودید😇😇

انشاءالله خدا بهت پسر نده،هیچ وقت طعم غیرت پسر و اینکه چه خوشگل شدی مامان رو نشنوی😇😇

من عاشق دخترم عاشق لاکای رنگی عاشق عروسکا 

اتاق صورتیش عاشق اینکه برای باباش خودشو لوس کنه 

لباسامو باهاش ست کنم 

عاشق زبون ریختناشون 

غیرت و دختر هم داره 

مثل خودم وقتی که بچه بودم روی حرف زدن مادرپدرم با غریبه ها حساس بودم 

ایشالا خدا هرچی میدونه بده 

منکه تو کار خدا دخالت ندارم پسرو دختر دوتاش عزیزه 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
شوهرم مرز محبت به همسر و مادر رو داره،کاش شوهر شما هم داشت،انقدر دنبال جبرانش به دختر بیچاره که آخرش ...

انقدر پول دارم که نیازی نداشته باشم دخترم پرستاری کنه 

و چشم ب پول پسرم نباشم که برام پرستار بگیره 

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤
شوهرم مرز محبت به همسر و مادر رو داره،کاش شوهر شما هم داشت،انقدر دنبال جبرانش به دختر بیچاره که آخرش ...

چرا دخترو به چشم پرستار یا اشپز میبنی؟چرا فکر میکنی هرکی دختر بخواد کمبود داره؟این قضیه نمیشه برعکس باشه؟شما گفتی شاغلی پس احتمالا تحصیل کرده هم هستی اینجور حرفا واقعا از یه تحصیل کرده بعیده.هرکسی مختاره هرچیزی دوست داشته باشه شما پسر دوسداری یکی دیگه دختر این به این معنا نیست که همه کمبود دارن .سلیقه ها متفاوت قرار نیست که همه اون چیزیو بخوان که شما میخوای یا بلعکس.چه دختر چه پسر نعمت های خدا هستن .انشالله خدابه هرکس همونیو بده که به صلاحشه❤موفق باشی

😒میگن زندگی زیباست😵😕اما کجاش نمیدونم  😏 😐😐😐خواهشا اسم تغییرات هورمونیتونو عشق نذارید😒😏باتچکر🙏🙏 
عزیزم من ۷سال کار ثابت و آزاد برا خودم داشتم و با پولش هم خونه خریدم هم ماشین،برای همین حرص دختر نمی ...

چه بدبختی خدا میدونه خودت چه دختری واسه خانوادت بودی که میترسی بعد دخترت همون بلارو سرت بیاره

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
چه بدبختی خدا میدونه خودت چه دختری واسه خانوادت بودی که میترسی بعد دخترت همون بلارو سرت بیاره

دقیقا 

میگه کار کردم پول دراوردم خونه خریدم پس شوهرش چی ؟فکر کنم کلا واسه زن دختر تره هم خورد نمیکنن تو فامیل اینا بخاطر همین سرخورده شده میترسه دخترشم مثل خودش بشه بعدم مثل یه مرد کار کرده بخاطر همین عواطف لطافت زنونه رو نداره بنظرم اصلا نباید ریپلایش کرد 

دقیقا  میگه کار کردم پول دراوردم خونه خریدم پس شوهرش چی ؟فکر کنم کلا واسه زن دختر تره هم خورد ...

کار کردن بد نی مشکل من اینه ببین چقد زنای دورش بدبخت بودن ک دوست نداره ی بدبخت دیگه هم ب جمعشون اضافه بشه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
کار کردن بد نی مشکل من اینه ببین چقد زنای دورش بدبخت بودن ک دوست نداره ی بدبخت دیگه هم ب جمعشون اضاف ...

اره دقیقا کار کردن خوبه من عاشق کار کردنم کار کردن باعث میشه ادم حس کنه زندس منم منظورم همین بود فکر کنم بد رسوندم 😍

2706