2733
2734
عنوان

جاتون خالییییی

138 بازدید | 27 پست

جاتون خالی بلاخره رفتیم شمال خیلی حال داد. بیایید بگید شمال رفتید کدوم شهرها رفتید که خوب بوده کدوم ساحل دریاها خوب بوده جنگلهای بکر کجا رفتید.

آستارا .جنگل گیسوم .ماسوله .اسالم .اینا عالین ...من خیلی شمال میرم ولی اینا فوق العادن

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کدوم سمت رفتین؟؟ 

ما در ما ۲.۳بار میریم، ۲هفتس ماشینمون توقیف شده پوسیدیم تو خونه، هفته دیگه ما هم میایم. 

گیلان. رشت. سیاهکل.جاده ارده. اورماملال. گردنه حیران استارا. قلعه رودخان. ماسوله. ساحل گیسوم. رضوانشهر.... جاهای قشنگی هستن 

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
2738

آها ماسالم خیییلی خوبه. حتما برین

خداااااایاااااا تروووووخداااااااا اینبار مراقب کنجدم باش🌹، صدای قلبشو بشنوم، تکوناشو حس کنم، سالم بیاد تو بغلم،🤲🙏    کنجد مامان حالا دیگه لوبیایی شده واسه خودش🥰😍، قربون قلب کوچولوت بشم،۱۰صبح ۱۱خرداد صدای قلب نازنینتو شنیدم😍 حس اینکه ۲تا قلب تو وجودم میتپه خیلی شیرینه، ایشالا قسمت همه منتظرا،آمین🤲😚 ۱۱مرداد۹۹ فهمیدم خدا ی گل پسر ناز بهمون هدیه داده، پسر خوشگلم واسه بغل گرفتنو بوسیدن دستای کوچولوت روزشماری میکنیم، من و بابایی خیییلی عااااااشقتیم🥰
گیلان که عالیه میخواستیم بریم ماسال اما بارونی بود ترسیدیم. قلعه رودخانه جنگل یا رود داره چه جور جای ...

یه قلعه خیلی قدیمیه بالا ۲هزارتا پله توی مسیر از دل کوه میری بالا درخت و سسسبببززز و زیباست خیلی تا وسط های راه هم رودخونه داره صدای آب و کلی آلاچیق و غذاخوری و چایخوری داره که میشه بشینی استراحت کنی بالا رفتن واقعاا سخته مثلا از صبح تا بعداز ظهر تفریحی بری ولی میشه یجا اتراق کرد و نشست

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
کدوم سمت رفتین؟؟  ما در ما ۲.۳بار میریم، ۲هفتس ماشینمون توقیف شده پوسیدیم تو خونه، هفته دیگه م ...

از عیروز کوه رفتیم لفور بعدم بابلسر و فریدون کنار اونجا هم دریای خوبی داشت ساحل همش ماسه و خوب بود حیف که هوا سرد بود برا ابتنی.

یادم نیس دفعه قبل کجا رفتیم ساحل یعنی مزخرف پر سنگ

عالیه پس اما با بچه سخته یادم باشه بزرگ تر شدن حتما بریم

آره ولی تفریحی بری قشنگه ما دفعه اول تا بالا رفتیم با بچه 

ولی دفعه بعد یکم که رفتیم یجای خوب نشستیم تا عصر

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706