2733
2734

دخترا خواهرم امروز دادگاه حضانت دخترش بود دخترش دوس داره با مامانش باشه بماند که چقدر باباش تهدید و سروصدا کرده بود تو دادگاه ولی دخترش گفته بود میخوام با مامانم باشم، الان شوهرش میگه اعتراض میدم به تجدیدنظر.. بنظرتون چقد طول میکشه حضانتش قطعی بشه باباش یه شهر دیگه ست پروندشو نمیده دخترشم تاحالا مدرسه نرفته از اول مهر😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم بعد۹سالگی دختر خودش میگه باکی میخوام باشم هزاری هم اعتراض بزنه دادگاه هیچ مسولیتی درقبالش نداره مگراینکه مادرش جنون داشته باشه مریض باشه معتادباشه سومعاشرت داشته باشه وپدرثابت کنه

یعنی تا الان با باباش زندگی میکرده؟

آره هنوز طلاق نگرفتن ولی باباش صیغه داره اینم برده بود خونه زنه... همشم تهدیدش میکرد باید مامانتو فراموش کنی و تو دادگاه بگی مامانمو نمیخوام ببینم مدرسه هم نمیزاشت کلی قضایا داره.. آخرش دخترش زد به سیم آخر اومد پیش خواهرم

زنگ بزنید 123 حقه نداره از رفتن ب مدرسه جلوگیری کنه بفهمن پدرشو در میارن

زنگ‌ زدن پرونده تشکیل دادن ولی امروز قاضی احمق برگشته ءفته تا زمانی که قطعی نشده میتونی پرونده دخترتو ندی🙄

2738
من موندم باباهه دخترشو برای چی میخواد.خیلی میتونه نگهش داره 

فقط میخواد خواهرمو عذاب بده یه روانیه به تمام معناست نمیدونین دخترشو چقد عذاب داده بود الان که فکرشو میکنم اشکام میریزه

الان پیش خواهرته ؟   نزارین بره تروخداپیش اونا

آره پیش خواهرم نه بابا نمیزاریمش حتی باباش با پلیش رفت دم خونه خواهرم دخترش گفت خودم نمیرم دوس ندارم باهات باشم پلیسم گفته بود ما دیگه نمیتونیم بزور دختربچه رو برداریم بریم که

2706