2737
2739

سلام دوستان همین اول میگم اگر می ترسید یا باردارید برید بیرون از تاپیک فقطم کنید به مسخره نگیرید چون نینی سایت یه کاربرایی داره که از درد بیکاری اومدن مردمو مسخره میکنن

بچه ها راجب موجودات غیر ارگانیکه

بچه نمیدونم باید چیکار کنم یا اصلا چیه جنه روحه رو هم نمیدونم 

من از بچگی یه سیاهی می دیدم صدایه حرفایی رو میشندیدم  که ازشون چیزی متوجه نمیشدم بزرگتر که شدم صدای راه رفتن کسی تو اتاقمون وقتی کسی نبود  رو هم می شنیدم خونه رو عوض کردیم سه طبقس همشم دسته خودمونه  یه نفر همش حرف میزنه صدای راه رفتنش تو راه پله رو هم می شنوم 

و بالاخره خودشم دیدم از اون موقع اذیتاش شروع شد به خدا از ترس شبا نمی تونستم بخوابم در ماه یک روز درمارو  در میورد تو خواب میزدم تنم کبود میشد 

هرماهم  بد تر میشد از ترس ماهه دیگه رفتم دعا گرفتم اذیتم نکنه 

همینم شد اذیتم نکرد ولی من هنوزم میبینمش تو خونه راه میره حرف میزنه 

ولی بد ترین مشکل اینجاس الان سراغ خانوادم رفته اونا رو میترسونه اذیت میکنه 

داداشم ۲۷ سالشه اصلا آدمی نیس که بترسع یه مدت اصلا واسه کارش نصفه شب بار تو بیابون میبرد

وسایلشو برمیداره جوری ترسوندنش که وقتی باهام حرف میزد من ماتم برده بود این داداشه منع

نمیدونم چی ازم میخاد اصلا چی هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این همه سال که درگیر این اضطرابی ایا به روانپزشک یا روانشناس مراجعه کردین عزیزم

عزیزم پیش روانپزشک رفتم گفت ت  هیچ مشکلی  نداری خیلی هستند میبینند میدونم تا وقتی تو اون موقعیت نباشی متوجه نمی شی داداشه خودم باور نداشت   میگفت چیزی نیست کله خانوادم رو داره  میترسونه 

2738

من حامله ام ،حرفات رو هم باور میکنم عزیزم برو پیش یه دعا نویس مجرب همین حرفا رو بزن بالاخره باید دعایی وجود داشته باشه که اینارو دفع کنه

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
عزیزم پیش روانپزشک رفتم گفت ت  هیچ مشکلی  نداری خیلی هستند میبینند میدونم تا وقتی تو اون م ...

عزیزم پیشنهادم بهتون اینه که پیش یه روانپزشک دیگه مراجعه کنین 

روانپزشکای دانشکده خیلی مجرب و مطمئن هستن

ایشون دارویی چیزی تجویز نکرد؟

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
من حامله ام ،حرفات رو هم باور میکنم عزیزم برو پیش یه دعا نویس مجرب همین حرفا رو بزن بالاخره باید دعا ...

رفتم دعا گرفتم با من کاری نداره دیگه افتاده به جون خانوادم 

همون جنه، خونه رو پاکسازی کنید، سوره الرحمن توی آب بخونید بریزید گوشه به گوشه خونه... سوره جنم هفته ای یبار یا اگر میتونی هروز بخون... 

منم زیاد جن میدیدم ولی این کارو میکنم دیگه هیچی نمیبینم 

کلام تو عصای معجزه‌گر توست😌❤️
2706